Forum - Fora przeniesione (archiwa) - Tico Tuning Team - Reklama dźwignią klubu

Gość
Gość dodano: 02.10.2003 08:29 #16
Kiedyś miały być też czarne koszulki z białym logo TTT, ale do chwili obecnej nie widzę tego w ofercie. Mnie zresztą najbardziej interesowałyb jakieś w kolorzez rudym lub ceglastym - jak mój tiktak.
Zdrówko
Nowicjusz
_Adi_
Czytelnik
_Adi_ dodano: 03.10.2003 07:15 #17
No co, nie wynalezli jeszcze nadruku ktory trzyalby sie bardzo dobrze na koszulce inneog koloru (:D) ja wciaz naganiam p. Jagodzinskigo wraz z sapere, by wreszczie mozna by bylo zalatwic sobie czarny asortyment, od dawna bylo na obietnivcach i tak jak w razdzie RP, jak narazie na obietnicach sie skonczylo
Gość
Gość dodano: 03.10.2003 08:37 #18

_Adi_ napisał:

No co, nie wynalezli jeszcze nadruku ktory trzyalby sie bardzo dobrze na koszulce inneog koloru (:D) ja wciaz naganiam p. Jagodzinskigo wraz z sapere, by wreszczie mozna by bylo zalatwic sobie czarny asortyment, od dawna bylo na obietnivcach i tak jak w razdzie RP, jak narazie na obietnicach sie skonczylo

Nie jestem specjalistą w sprawach nadruku, ale mam koszulki i inne rzeczt z trwałym nadrukiem / różne kolory / na różnej bawełnie czy innych materiałach. I nie są to jakieś specjalnie drogie sprawy.
Działajcie w sprawie tych czarnych czy kolorowych. Białe bluzy są w samochodzie raczej mało praktyczne....................
Zdrówko
Gość
Gość dodano: 03.10.2003 15:25 #19
w sprawie ulotki zrobilem taka i jeszcze dalem logo klubu

czekam na pochwałe
Nowicjusz
_Adi_
Czytelnik
_Adi_ dodano: 03.10.2003 18:14 #20

Basenjittt napisał:

_Adi_ napisał:

Nie jestem specjalistą w sprawach nadruku, ale mam koszulki i inne rzeczt z trwałym nadrukiem / różne kolory / na różnej bawełnie czy innych materiałach. I nie są to jakieś specjalnie drogie sprawy.
Działajcie w sprawie tych czarnych czy kolorowych. Białe bluzy są w samochodzie raczej mało praktyczne....................
Zdrówko

Jezeli chcecie by szybciej to wszystko powstalo zapraszam do akcji, w ktorej kazdy neich wysle maila, w spartwie tych koszulek/bluz, a wtedy sadze ze przyspieszymy ich oto mail:

Ja juz wysłałem a Ty?
Gość
Gość dodano: 06.10.2003 14:27 #21

No ja już też wysłałem. Panie i Panowie wysłać maile do producenta z rządaniem innych kolorów. Zdrówko
Nowicjusz
_Adi_
Czytelnik
_Adi_ dodano: 08.10.2003 18:36 #22
łaaa!!!!! musialo poskutkowac

koszulki TTT w 4 roznych kolorach z nadrukiem bialo-carnym i odwrotnie czarno-bialym (pierwsza nazwa - tło) ze wzglednu na lekkie trudnosci, czarne koszulki z nadrukiem bialoczarnym posiadaja bialy prostokat ale wlasnie dzieki te u mamy odwrotnosc (czarnet tlo - bialy tikacz) koszulki kosztuja 34.95zł, ja sam zrezygnowalem ze swojej dzialki na rzecz klubu cena jest wieksza, bo parac jest bardziej pracochlonna i material lepszy. pozdrawiam

http://butik.pl/ttt
Gość
Gość dodano: 08.10.2003 21:48 #23
A ja jauż zamwiłem czarną
Zdrówko
Nowicjusz
_Adi_
Czytelnik
_Adi_ dodano: 09.10.2003 07:02 #24
No to teraz czekac az inni zamowia
Gość
Gość dodano: 30.10.2003 14:38 #25

Dostałem koszulkę. Tak jak zamówiłem - czarna z białym napisem.
I odradzam innym. Cieniutka bawełenka, wyprasowanka ( czarne, swiecące się jak psu... tło) ze słabiutkim rysuneczkiem za ponad 40 zł.
Niech producent albo weźmie się za jakość, albo niech sobie poszuka innej działalnosci.
zdrówko
Nowicjusz
_Adi_
Czytelnik
_Adi_ dodano: 31.10.2003 08:00 #26
oto mail, ktory napisalem do serwisu butik.pl

Mianowicie, pewna osoba z klubu TTT (Tico Tuning Team Polska) jako pierwsza zamowila probnie czarna koszulkie z bialym logiem klubu oto jego opinia:

Basenji napisał:

Dostałem koszulkę. Tak jak zamówiłem - czarna z białym napisem.
I odradzam innym. Cieniutka bawełenka, wyprasowanka ( czarne, swiecące się jak psu... tło) ze słabiutkim rysuneczkiem za ponad 40 zł.
Niech producent albo weźmie się za jakość, albo niech sobie poszuka innej działalnosci.
zdrówko

I co to ma wszystko znaczyc?
Klub TTT dolozy wszelakich staran, by otrzymac odszkodowanie droga poufnej negocjacji, abdz tez droga rozprawy sadowej.

Na stronie http://www.butik.pl piszecie iz:
Wasze koszulki sa najwyzszej jakosci i z wwyskoa gramatura tkaniny
a tu co? efekt odwrotny

Byc moze juz w niedlugom czasie sparwa moze wkroczyc na drogi prawne, jezeli moj klient a pracownicy butik.pl nie dojda do porozumienia.

KONTAKT Z POSZKODOWANYM:
GG: 3642526

Wiec basenji, jezeli Marcin jagodziński nie skontaktuje sie z toba, smialo mozecie isc do prokuratury. jezli bedzie potrzebna pomoc, w miare moich mozliwosci pomoge, kjednakze zastrzegam iz przy kupnie bialych koszulek, takiego problemu nie bylo

Pozdrawiam
Nowicjusz
_Adi_
Czytelnik
_Adi_ dodano: 31.10.2003 08:02 #27
PS. Basenji, moglkbyspodeslac fotke kosuzlki ktora otrzymales? Byc moze bedzie to pomocne w sprawie odzyskania pieniedzy
Nowicjusz
Mati5
Czytelnik
Mati5 dodano: 30.11.2003 12:00 #28
Nareście !!!

ale jak do dokładniej zamówić ?
TTT Member ...
Gość
Gość dodano: 04.12.2003 23:19 #29
chociaz nie jestem jeszcze pelnoprawnym czlonkiem klubu ale rowniez z checia zamowil bym taka koszulke zeby godnie reprezentowac klub tikaczyjak ja zamowic??
Gość
Gość dodano: 05.12.2003 08:32 #30
Wyślijcie zamówienie na adres podany przez Adiego.
Zdrówko

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.