Forum - Fora przeniesione (archiwa) - Tico Tuning Team - Jestem nowy. Poznajcie mnie.

Gość
Basenji dodano: 07.07.2003, 17:40 #1
[color=darkred] Ten temat jest przeznaczony wyłącznie dla naszych nowych koleżanek i kolegów, którzy wchodzą na forum i do klubu.
[/color]
[color=blue]Proszę napiszcie swoją ksywkę, skąd jesteście, czym jeździcie , co zrobililiście a co chcecie zrobić oraz link do zdjęć auta ( jeeli macie)
[/color]
Zdrówko
Gość
Gość dodano: 10.07.2003 01:39 #2
JA jestem nowy chcialbym zeby KTOS W KONCU ZAPISAL MNIE DO TTT bo pisalem do prezesa i brak jakiejkolwiek odpowiedzi!!! jak tak dalej pojdzie to ticolota sprzedam zanim sie zdaze zarejestrowac i nalepke dostac
Hmm planuje wszczepic silnik z rosyjskiej rakiety Saturn i skrzydla zrobic....
wtedy bede robic starty na 400m na kse i wszystkich bede robic jak nikt : hehe
a serio to moze prezes by sie odezwal albo zlecil komus zapisy do TTT albo v-ce niech sie tym zajmie
Gość
Gość dodano: 10.07.2003 19:33 #3

coguar18 napisał:

JA jestem nowy chcialbym zeby KTOS W KONCU ZAPISAL MNIE DO TTT bo pisalem do prezesa i brak jakiejkolwiek odpowiedzi!!! jak tak dalej pojdzie to ticolota sprzedam zanim sie zdaze zarejestrowac i nalepke dostac
Hmm planuje wszczepic silnik z rosyjskiej rakiety Saturn i skrzydla zrobic....
wtedy bede robic starty na 400m na kse i wszystkich bede robic jak nikt : hehe
a serio to moze prezes by sie odezwal albo zlecil komus zapisy do TTT albo v-ce niech sie tym zajmie
To ty niewiesz ze prezes ma nas w du... jedynie vice sie odzywa A pozatym moze ktos inny sie zajmie strona bo z prezesem to raczej nie idze sie skontaktowac i zebydal nasza galerie na stornke
Gość
Gość dodano: 11.07.2003 10:34 #4
HEJ! Mój nick to remito@. Mam od nowości Ptikusia rocznik 98. Przejechałem nim ponad 95.000 km. Zarówno w mieście jak i poza miastem. U nas we Wrocławiu są bardzo dziurawe drogi, tak więc myślę że moje auto przechodzi niezłe katusze podczas jazdy na bruku (bruk układany za Niemców jest w lepszym stanie niż ten ułożony już za naszych czasów). Lubię dłubać przy swoim autku i bardzo się cieszę z możliwości skorzystania z wymiany doświadczeń między uczestnikami tego forum.
W moim autku zastanawiam sie jedynie nad zamontowaniem instalacji gazowej, obrotomierza oraz magnetyzera. Lubie jeździć w nocy i też rozmyślałem nad montażem dodatkowych świateł.
Sam je naprawiam z racji swoich zaniteresowań budową tego właśnie samochodu. Może kiedyś skuszę się na jakiś malutki spojlerek z przodu i jakieś progi. Pozostałe wodotryski w stylu niebieskie lampki i antenki mnie nie interesują

Długo szukałem takiego kącika. I mam nadzieje że będę tu zaglądał często.
Nowicjusz
Pawel BMW e36
Czytelnik
Pawel BMW e36 dodano: 11.07.2003 20:14 #5
Witam poruszam sie fiesta moj qmpel ma tiktaka i dlatego przegladam czasami wasze forum.
ps. co niekturzy moze mnie kojaza ze zlotu w Bydzi.
Gość
Gość dodano: 15.07.2003 09:22 #6
te¿ siê w sumie dopiszê

Witam wszystkich !

uje¿d¿am od kilku ju¿ lat bia³ego, ³aciatego Tikacza '93, jeszcze naszych s±siadów koreañców robota.
³aciaty jest, bo ostatniej zimy, lekko dachowa³em do rowu, a potem stwierdzi³em, ¿e oszczêdzê na lakierniku i sam siê pobawiê farbkami
wszystko przy nim robiê sam, ale na szczê¶cie wiele roboty nie ma.

pozdrawiam wszyskich, jak bêdzie jaki¶ zlot w okolicach pó³nocnej polski, to na pewno postaram siê pojawiæ.

btw. piszê siê na wszelkie gad¿ety TTT , dopiszcie mnie plz do tego elitarnego klubu
Gość
Gość dodano: 22.07.2003 12:57 #7
witam tez jestem nowy Tico mam od 4 miesiecy mysle nad zalozeniem alufelg ale na razie czekam na podpowiedzi bo sie na tym nie znam,mysle tez nad progami i jakis dodatwy spojler z tylu.Tico jest z 1997 ma przebieg 58 kkm ostatnio wymienilem przy nim tlumik i wachacze przednie oraz tylnie łożysko przy jednym kole,w miedzyczasie wymienilem akumulator na nowy ale niestety mechanik mnie nie posluchal chialem nieco wiekszy a on mi wstawil o takiej pojemnosci jak oryginalny(robil to mechanik przy okazji jak spawal tłumik,zmianial olej w skrzyni,) pozdrawiam wszystkich klubowiczów
Gość
Gość dodano: 30.07.2003 21:18 #8
Witam wszystkich. Tikacza mam od ponad roku i w tym czasie przejechałem nim 24 tys km. Ogółem z bolidu jestem zadowolony, a mankamenty które posiada da sie znieść - cóż rózy bez kolców przecież nie ma
PZDR dla Krakowskich Tikaczy
Gość
Gość dodano: 31.07.2003 09:05 #9
dzięki markos kraków górą
Gość
Gość dodano: 17.08.2003 13:37 #10
Witam wszystkich, własnie dzis udało mi sie zarejstrowac. Gratulacje swietne forum.
Moja ksywka to Muki ale niestety juz jakis "muki" jest na forum wiec jestem jako Łukasz.P. Jestem włascicielem zielonego Tico, mieszkam i szaleje...tzn. jezdze po Olsztynie. Główną zeczą nad którą sie skupiłem w Tico jest Car Audio.
A oto moje zabawki: Pionner DEH-1400RB, JBL CTX 3000, GMS 9302
W planach mam kupno: Jakiejs pozadnej skrzyni.

Pozdrawiam.
Gość
Gość dodano: 02.09.2003 18:52 #11

Cytat:

Proszę napiszcie swoją ksywkę, skąd jesteście, czym jeździcie , co zrobililiście a co chcecie zrobić oraz link do zdjęć auta ( jeeli macie)

Steve, skad jestem wole zostawić dla siebie..., TICO, of korz , chce podyskutowac z posiadaczami tego wspanialego wozu Linka nie mam, kiedys moze cykne zdjęcie i pokaze.
Gość
Gość dodano: 03.09.2003 09:59 #12
Miło nam Steve, ale nie ma się czego wstydzić, jeśli chodzi o miejsce zamieszkania, nawet, jeżeli jest to miejscowość KUP, GNOJEWO czy GÓWNIANKI (oryginalne nazwy). Będzie nam po prostu łatwiej Cię zlokalizować i wciagnąć do zespołu.
Zdrówko
Gość
Gość dodano: 06.09.2003 23:08 #13
Witam jestem z Warszaway(MOKOTÓW). Jeżdże [color=darkred]TICO SX `97[/color]. Jedyną przeróbke jaką ma mój to aluminiowe nakładki na pedały. Ale powoli będe go uszlachetniał. Pozdrawiam. A jeszcze jedno chętnie nawiąże kontakt z ludzmi z W-wa i okolic.
Gość
Gość dodano: 16.09.2003 19:17 #14
Elou,

Naprawde mam na imie Mateusz , ale ludzie roznie na mnie mowia, poczawszy od kolca przez kola az do zyg-zaka. Kazde przezwisko ma swoj rodowod, (nie pytac jaki )
Zapisalem sie przed chwila choc, juz od dluzszego czasu przegladam forum.
Jezdze sobie glownie po 3miescie i okolicach.Samochodzik mam zielono srebrny, Z przerobek ? Nie ma czym sie chwalic. Napewno jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia. Narazie wpakowalem : inne zderzaki, progi, halogeny, tapicerka, troszke audio, tlumik ( niestety ostatnio zamienilem spowrotem na oryginalny), lakierowane lusterka ( hmm, kilka razy gdzies sie nie zmiescilem i w sumie to do konca juz nie sa polakierowane ). No to tyle. Bede napewno w malborku to wtedy chetnie wszystkich poznam. 3majcie sie.

pozdr. mj
Gość
Gość dodano: 22.09.2003 13:28 #15
a ja jestem kuzik. zarejestrowałem sie dzisiaj , tico mam tydzien.
jest to wersja sx z 98 roku przebieg 45tys jak na razie jeszcze dobrze nie znam sswego nowego autka. bede starał sie z nim poznac jak najlepiej no i z wami też. aha i jestem z zabrza. pozdrowienia.

wstyd sie pytac ale czy tico ma gaznik czy wtrysk?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.