Forum - Fora przeniesione (archiwa) - Tico Tuning Team - Jestem nowy. Poznajcie mnie.

Gość
Adixs dodano: 20.11.2003 20:08 #31
Witam wszystkich nowo przybylych
Gość
Gość dodano: 21.11.2003 15:30 #32
SHARK wiem , ze mnie nie ma, bo strona byla robiona od nowa i jeszcze moich danych nie wprowadzili, a do TKL-U naleze juz z 1,5 roku.
Przeciez na stronie TTT jest moje zdjecie gdzie widac nawet emblematy TKL. Pozdrawiam i tnx za mile slowa!
Nowicjusz
Mati5
Czytelnik
Mati5 dodano: 04.01.2004 20:06 #33
Siemka Wszystkim Klubowiczą Nowym i Satrym

Jestm TicoF18 z Kieleckiego mam Tico 98 stan licznika na dzień dzisiejszy 65 tys paru już mnie może lekko zna dlatego jak wprowadze jakieś super ulepszenia to sie napewno wam pokaże ale obecnie przy waszej pomocy ganm do przodu jak szalony przy przeróbce Tiktaka mojego - TAK TRZYMAJCIE a będzie OK

Wszyscy nowi To jest cool place niczym RAj
TTT Member ...
Gość
Gość dodano: 07.01.2004 15:39 #34
Witam wszystkich klubowiczow. Forum przegladam jush moze od 0,5 roku ale dopiero teraz zdecydowalem sie zarejestrowac. Auta osobiscie nie mam bo jeszcze jestem troszeczke za mlody ale moj tata ma daewoo tico ktore troche odroznic od innych tico. Auto jest kolor bordowego z maja 1999r. Stan licznika to jakies 50 tys. Jestem z zamoscia i auto ze wzgledow ze nie mam stalego przyplywu pieniedzy zmian za duzo nie ma ale tlumik, biale tarcze zegarow, nakladke ze stali nierdzewnej na wydech posiada.
Gość
Gość dodano: 07.01.2004 16:06 #35
Witam wszystkich klubowiczow. Forum przegladam jush moze od 0,5 roku ale dopiero teraz zdecydowalem sie zarejestrowac. Auta osobiscie nie mam bo jeszcze jestem troszeczke za mlody ale moj tata ma daewoo tico ktore troche odroznic od innych tico. Auto jest kolor bordowego z maja 1999r. Stan licznika to jakies 50 tys. Jestem z zamoscia i auto ze wzgledow ze nie mam stalego przyplywu pieniedzy zmian za duzo nie ma ale tlumik, biale tarcze zegarow, nakladke ze stali nierdzewnej na wydech posiada.
Gość
Gość dodano: 07.01.2004 16:10 #36

grelfons napisał:

zapomnialem dodac o moim "sprzecie audio", rewelacyjny nie jest a odtwarzacz cd z 4 glosnikami jest. Jednostka sentymentalnie wybrana firmy Daewoo(nie byl w standardzie, prawie najwyzszy model) i glosniki pionnier 120 W chyba z tylu.
Gość
Adixs dodano: 08.01.2004 00:30 #37
Witamy
Gość
Gość dodano: 08.01.2004 11:12 #38
pisze drugi raz bo moja wiadomość gdzieś znikła
mam Tico z 97' srebrny
i mam pytanie .Czy poniższe przeróbki kwalifikuja mnie do klubu:
Felgi 13 5,5 z oponkami 155/65
koółpaki od matiza
na lato obniżone zawieszenie o 7 mm
brak katalizatora
dolot powietrza własnej konstrukcji
siatka w zderzaku i przeniesiennie rejest. na dół zderzaka
lakierowane zerzaki i lusterka pod kolor nadwozia
brak listew bocznych
przerobiony układ wydechowy
polakierowane słupki drzwiowe na czarno
skrócony lewarek zmiany biegów z mieszkiem z niebieskiej skóry i gałka
podświetlana diodami niebieskimi
nakładki aluminiowe na pedały
białe zegary z podświetleniem niebieskim
odpalanie samochodu na przycisk
lakierowan elementy deskirazdzielczej (oczzywiście na niebiesko)
i to by było na tyle!!
Gość
Gość dodano: 08.01.2004 15:33 #39
Moze być
Wyślij jakieś zdjęcia. Pokaż się chłopakom na zlocie w Katowicach i udzielaj na forum.
zdrówko
Gość
Gość dodano: 08.01.2004 20:47 #40
Na zlocie już byłem w katowicach

zdjęcia juz nie długo!!!
Gość
Gość dodano: 09.01.2004 14:48 #41
Zunny spadłeś mi z nieba masz 5,5 cala a ja wlasnie pytalem na forum jak z taki felami jest czy nie wystaja za auto ?? i czy na 5,5 wejdzie 175 oponka

p.s. sorki ze pisze w temacie złym ale to dla mnie wazne
Gość
Gość dodano: 09.01.2004 15:19 #42
Chyba to juz pisałem
Ale napisze w twoim poście
Gość
Gość dodano: 28.01.2004 15:47 #43
Witam wszystkich jestem nowy na forum. Poruszam się Tico z 2000r zielonym, mam go od nowości przetłukłem się nim ponad 97 tys. właśnie mam zamiar zamontować w nim pare neonów i stożka ciekawe jaki da efekt
Gość
Gość dodano: 29.01.2004 18:58 #44
Cześć,
A gdzie dokładniej jest Soczaczew?
Jak tam dojechać?
Zdrówko
Gość
Gość dodano: 30.01.2004 09:30 #45
Sochaczew jest jakieś 50km od Warszawy na zachód po trasie nr 2 Jak wiesz gdzie urodził się Chopin to ja mieszkam jakieś 2 km od Żelazowej Woli co roku na koniec sezonu kolesie na motorach organizują tu pogoń za lisem w Żelazówce jest fajny parking gdzie się spotykają

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.