Forum - Fora przeniesione (archiwa) - Tico Tuning Team - Jak zostać KLUBOWICZEM/MIŁOŚNIKIEM !!!

Gość
Gość dodano: 31.01.2004 08:08 #16
Widzę, że Grelfons też chce wstąpić w szeregi Tico Tuning Team i widzę że wymagasz od niego Qbi poparcia jednego z klubowiczów, a więc mu go udzielam
a fotki Grelfons już posiada bo mi je na mail wysłał ... pozdr
Gość
Gość dodano: 13.02.2004 17:48 #17
wlasnie doslalem zdjecia do mojego zgloszenia czy teraz spelniam warunki podane wyzej
Gość
Gość dodano: 14.02.2004 10:29 #18
mi sie zdaje ze tak
Gość
Gość dodano: 21.02.2004 16:12 #19
Qbi jak tam trwaja prace nad moim awansem do klubowiczow??
Gość
Gość dodano: 23.02.2004 12:02 #20
też jestem ciekaw ...
Gość
Gość dodano: 02.09.2004 23:14 #21
To wtakim ukladzie mam pytanie. Jezeli mowicie o tuningu to co macie na mysli mowiac to. Tuning ma rozne oblicza. Rozumiem uszlachetnienie autka -ok, ale co do tego nalezy. W wileu autach tuningowanych sa rozne modyfikacje. Poza stylistyka zewnetrzna i wewnetrzna jest cos jeszcze takiego jak Car Audio. Prosilbym o wyjasnienie w tym kierunku. Czy modyfikacje adiofoniczne bo poniekad odbiegaja one od standardowego tiktaka zaliczaja sie w waszym mniemaniu do tuningu. Mam na mysli oczywiscie konkretna wymiane naglosnienia w autku a nie zakupienie radyjka z delfinkami jakiegos wzmacniacza i glosnikow.
Gość
Gość dodano: 03.09.2004 20:43 #22

chaos napisał:

To wtakim ukladzie mam pytanie. Jezeli mowicie o tuningu to co macie na mysli mowiac to. Tuning ma rozne oblicza. Rozumiem uszlachetnienie autka -ok, ale co do tego nalezy. W wileu autach tuningowanych sa rozne modyfikacje. Poza stylistyka zewnetrzna i wewnetrzna jest cos jeszcze takiego jak Car Audio. Prosilbym o wyjasnienie w tym kierunku. Czy modyfikacje adiofoniczne bo poniekad odbiegaja one od standardowego tiktaka zaliczaja sie w waszym mniemaniu do tuningu. Mam na mysli oczywiscie konkretna wymiane naglosnienia w autku a nie zakupienie radyjka z delfinkami jakiegos wzmacniacza i glosnikow.

Tuning jest pojęciem bardzo szerokim, więc wszystko co prowadzi do zmainy charakteru auta jest tuningiem. Nie staramy się narzucać jakiś ograniczeń. Najczęściej zmiany w tico zaczynają się od wnętrza - pedały, gałka, lepsze audio. Potem lotka, brewki, alusy, przyciemniene szyby lub podświetlenie.
Stosunkowo niewiele samochodów ma dłubnięte silniki czy robione zawieszenie.
Tuning audio napewno wymaga dodania choćby tylnych głośników czy tweeterów. A w niektórych pojazdach audio sprzężone jest z video i naprawdę potężnie gra.
To chyba będzie odpowiedź na Twoje pytanie.
Zdrówko
Gość
Gość dodano: 18.09.2004 01:21 #23
Oki a wiec w takim razie dzieki za infoska. Mysle ze moj tune zacznie sie od ulepszenia wlasnie sytemu audio i na tym glownie bede sie opieral, choc nie przecze ze moze dodam cos innego, ciagle bije sie z myslami odnosnie folii, aleslyszalem ze od 1 stycznia 2005 beda sie brali za to, a dokladnie nad przepuszczalnoscia swiatla do kabiny. Aha i jeszcze tlumik(ulter slyszalem najlepszy) bo moj standardowy powoli sie rozsypuje
Gość
Gość dodano: 24.12.2004 12:00 #24
Tez jestem ciekaw czy sprzet naglasniajacy jes brany za tuning.
Bo ja mam nawet nawet nagłośnione tico brakuje mi tylko kondensatora bo pradu brakuje ale mysle ze juz niedlugo w przeciabu miesiaca to nadrobie.
Moge słuzyc porada dla innych bo swoim tico zrobilem juz 266tyś. kilometrow.
Czekam na odpowiedz od adminow.

I pozdrawiam.
Gość
Gość dodano: 26.12.2004 17:40 #25
zapraszam w imieniu calego TTT na nowe forum http://www.forum.ticotuningteam.org
oraz na stronke klubu http://www.ticotuningteam.org

pozdr Indii

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.