Nowicjusz
Domino-SLT
Czytelnik
Domino-SLT dodano: 10.12.2003, 00:42 #1
CHLOPAKI MAM DO WAS PROSBE JAK BY MOGL KTOS UDZIELIC RAD JAK ZTOBIC JEDNA WYCIERACZKE!!!NAJBARDZIEJ CHCIALBYM WLOZYC TAKA JAKA JEST W MIETKACH CZYLI JEDNA A TA CHAMSKO GRUBA A!CZEKAM NA ODPOWIEDZI NARAZIE
Nowicjusz
D.E.V.I.L
Czytelnik
D.E.V.I.L dodano: 10.12.2003 16:05 #2
nie wiem jak jest w kadetach ale ja kiedys robiłem sobie jedna wycieraczke w moim kombiaku potrzebna ci bedzie para kluczy bedziesz musiał silnik przekrecic o kilka stopni zalezy jak bedziesz chciał tyle go przekrecisz przykład czy chcesz zeby stała na srodku czy lekko w prawo operacja taka jest dosyc łatwa wychodza tylko takie problemy ze jedna wycieraczka nie bedzie tak zbierała jak dwie ktore sa od poczatku a co za tyim idzie nie bedziesz miał dobrej widocznosci drugie mi jedna wycieraczka nie nadazła przy strasznie duzym deszcze a co do wycieraczki z merca jak wiesz mechanizm jest strasznie duzy u mnie sie nie zmiescił poza tym gadałem z kumplem i to jest wiecej roboty niz to jest warte ale zawsze to twoj wybor pozdro
"niekwestionowany władca lewego pasa"

obróbka plastyczna metali - nietypowe elementy to nasza specjalność
Nowicjusz
Jarecki
Czytelnik
Jarecki dodano: 11.12.2003 08:35 #3
W Kadecie jest to łatwe do wykonania. Poszukaj w FAQ pewno jest. Przy silniku wydłużasz o chyba 5 mm (nie pamiętam dokładnie) blachę łączącą silnik z rurką dochodzącą do drugą wycieraczki. Tak wydłużasz ruch wycieraczki. Odpowiednio ustawiając blachę na osi silnika ustawiasz wycieraczkę. Pionowo, poziamo czy jak tam chcesz. Rób wszystko dość ostrożnie, jak zbyt wydłużysz wszystko sie blokuje i rozwala. A grube ramie to już twoja inwencja. Dobierz długość ramienia i pióra
Oczywiście mogę się mylić

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.