Forum - Fora przeniesione (archiwa) - Fan Club Seat Leon - Co sie dzieje z tym forum??

Gość
bartek20vt dodano: 15.03.2004, 22:01 #1
to juz tak zawsze będzie??? Czyżby te nowe zmiany??
A tak poważnie , ktos sie orientuje kiedy zacznie tuning.pl działać jak trzeba??
Gość
Gość dodano: 15.03.2004 23:09 #2
bartek20vt, tego to nawet najstarsi górale nie wiedza, niech już rusza ta nasza stronka bo tu to ciezko nerwowo przy wgrywaniu sie stron wytrymac, pozdr
Gość
Gość dodano: 16.03.2004 00:14 #3
Przeprowadzki cos nie widac
a tu sie robi coraz gorzej niestety....
-Panowie spokojnie mam na mysli tylko sprawnosc dzialania servka
pozdro for ALL
Gość
Gość dodano: 16.03.2004 08:49 #4
Bartek - pomyśl

TO jest podforum na serwerze tuning.pl wiec jak coś siądzie u nich to wszystko siada - jesteśmy bezsilni . Ale mimo że OBI ma okres i nie potrafi się zachować normalnie bez dogryzania informuję że nowe forum już działą w wwersji próbnej a stronka jest już dokańczana i w ciągu kilku dni ogłoszę wszem i wobec nowe wcielenie strony clubowej z naszym własnym forum .
Nowicjusz
Tonny Soprano
Czytelnik
Tonny Soprano dodano: 16.03.2004 08:56 #5

leon20vt napisał:

Bartek - pomyśl

TO jest podforum na serwerze tuning.pl wiec jak coś siądzie u nich to wszystko siada - jesteśmy bezsilni . Ale mimo że OBI ma okres i nie potrafi się zachować normalnie bez dogryzania informuję że nowe forum już działą w wwersji próbnej a stronka jest już dokańczana i w ciągu kilku dni ogłoszę wszem i wobec nowe wcielenie strony clubowej z naszym własnym forum .
No było by miło

Najszybsza perła; jedyny właściwy kolor black :-)

Powered by http://www.unitronic.pl - zabija śmiechem
Gość
Gość dodano: 16.03.2004 12:45 #6
lipa straszna odechciewa sie wszystkiego... ale miejmy nadzieje ze w najblizszym czasie szybkosc serwera ulegnie zdecydowanemu polepszeniu
Gość
Gość dodano: 16.03.2004 15:56 #7

leon20vt napisał:

Bartek - pomyśl

TO jest podforum na serwerze tuning.pl wiec jak coś siądzie u nich to wszystko siada - jesteśmy bezsilni

a ty kup sobie okulary....

bartek20vt napisał:

A tak poważnie , ktos sie orientuje kiedy zacznie tuning.pl działać jak trzeba??
Nowicjusz
Tonny Soprano
Czytelnik
Tonny Soprano dodano: 16.03.2004 16:07 #8

bartek20vt napisał:

leon20vt napisał:

Bartek - pomyśl

TO jest podforum na serwerze tuning.pl wiec jak coś siądzie u nich to wszystko siada - jesteśmy bezsilni

a ty kup sobie okulary....

bartek20vt napisał:

Pytaj się mnie a ja ciebie

Najszybsza perła; jedyny właściwy kolor black :-)