Forum - Kluby - Zielonogórski Tuning Klub - Przedstawiamy się

1 2 3 4   ...   65
Gość
Gość dodano: 03.09.2004 15:45 #16
Ja jako nowy tez chyba powinienem sie tutaj przedstawic. Jestem Piotrek CaMeL i jezdze niebieskim Trabi Viperem 601s (Zweitakt power!) Pomimo, ze prawko mam juz 3 latka to moja pierwsza wlasna furmanka. Rok temu wymarzylem sobie takiego i zrealizowalem w tym roku moje marzenie. Poki co na tuning nie ma kasy, moze nastepne wakacje. Jak kazdy sie juz domyslil interesuje sie Trabancikami, ale tak jak dla wiekszosci tutaj kobitki tez sa tematem PozDDRawiam!
Gość
Gość dodano: 09.09.2004 18:27 #17

Pirania_997 napisał:

:-D OK, witam, od bardzo niedawna na Forum. Śmigam Fordem Sierra sedan DOHC 2.0i EFI z 1991r. Z optycznych rzeczy to jak na razie zrobiłem sportowy tłumik pełnoprzelotowy, wywaliłem katalizator, lotka tylnej klapy, zamontowałem elektryczne szyby przednie, przerobiłem atrapę z fabrycznej na siatkę. Poza tym założyłem stożek na dolocie powietrza. Na codzień jestem userem Sierrafan i w Zielonej Górze jest nas 3. Jest jeszcze kilku poza Zieloną Górą. Na codzień...policjant i bardzo chętnie spotkamy się z wami na jakimś spocie. Pozdrawiam all
PS. Na codzień używam nicku Pirania, ale że pobno był zajęty więc mam taki jaki mam

Hehehe... jeszcze małe modyfikacje w audio.. wewnetrzne podswietlenie klamek, galka zmiany biegow i kilka innych pierdolek.. -to pisalem ja, SYN :]

Pozdrawiam
Nowicjusz
bRq
Czytelnik
bRq dodano: 09.09.2004 18:57 #18

wOOly napisał:

to pisalem ja, SYN :]

Syn Piranii ?
Nowicjusz
Pirania_997
Czytelnik
Pirania_997 dodano: 09.09.2004 19:54 #19
Niop, syn Piranii
T-Bird XI generacja - reaktywacja
Gość
Gość dodano: 11.09.2004 16:34 #20
[color=#FFFA00]Usunalem wszystkie posty niezgodne z tematem.[/color]
Nowicjusz
Carnal
Czytelnik
Carnal dodano: 14.09.2004 13:19 #21
Moze nie jestem w ZTK..ale czasem sie przyblakam na maka i mozna mnie wtedy obejrzec z bliska...
Jestem Karol - Carnal,albo Taz..mam lekki zakret w glowie i lubuje sie w..jak mSk American Muscle..ale jako,ze fundusze mam niewielkie probuje reanimowac mojego malca.Jedno co mnie najbardziej pociaga to CHROM
Stare fury,motocykle lata wojenne i troche po..
Moj bolid to K-Shell'87..zderzaczki chrom..plany:zawiecha,silnik z typowymi przerobkami(glowica,tlumik,dolot etc.)
Na razie niestety nie ma sianka,ale to sie niebawem zmieni...mam nadzieje.
Nie bede pisal,ze lubuje sie w kobietach..bo to malo oryginalne ale to prawda
Pozdro 600
Czasami na drodze spotyka się szaleńców, którzy pędzą na złamanie karku wbrew rozsądkowi... czasami aż ciężko ich wyprzedzić.

Nowicjusz
GSI
Czytelnik
GSI dodano: 27.09.2004 00:18 #22
No i cio tu dużo gadać Nie jestem zrzeszony w ZTK ale chyba przedstawić się można Mam na imię Łukasz i mieszkam pod zieloną w miścince gdzie mieści się słynny na całe województwo tor kartingowy Jeżdzę Kadeciorem z 91r nie GSI (mało brakowało) 1.8i. Od kiedy pamiętam zawsze siedziałem w garażu i coś przerabiałem w aucie, obecnie mój samochód ma nowy lakier new zderzak (przód) parę elementów w środku,i oczywiście jak dla mnie ważne to nagłośnienie które troszkę potrafi Zobaczyć autko można z bliska prawie codziennie jak się zdąży. Tak więc myślę że was nie zanudziłem za bardzo i jeszcze wszyscy żyjecie. A zawód- pokrewny z Borewiczem
Dziewczyna - mam swoją
Jeszcze Głośniej!!!!!!!!!!!!Jeszcze Szybciej!!!!!!!!!!!!!!!!:) 2.0 16V 110KW
Nowicjusz
herrkam
Czytelnik
herrkam dodano: 04.11.2004 08:38 #23
Czyli teraz ja, Dzien dobry się z Panstwem.
Mam na imie Tomek nick herrkam (od Herr Kaminski tak zostalo) jestem szczęśliwym posiadaczem FORDA FIESTY XR2i stuningowanego na rajdówkę ponieważ mam szajbę na tym punkcie....
Tuning pociąga mnie od 4 lat (mam wiiielle czasopism na ten temat ) ale do dzis żadnego wypasnego auta. Zawsze chciałem mieć cos na fullu, zglebione na maxa i stukające niskim basem...ale pojechalem w 2004 roku na rajd kormorana, dostałem zaproszenie do teamu lubiak wisławski no i zaczęlo się szajba na maxa od sierpnia wszystkie eliminacje mistrzostw polski i rajdy 2 ligi, a teraz zamiast zglebionego wypasa rajdówa, co prawda nie homologowana ale w kjs można poorać.
Tuningową extasę przeżyłem w tym roku w lipcu na RECARO TUNING DAYS na Hockenheim Ring za rok jadę na 100% polecam co tam się dzieje to masakra mam foty może na jakimś zlocie spocie pokażę. Dzis jeszcze nie jestem pełnoprawnym czlonkiem żadnego z klubów, ale mam nadzieje nim zostać...
No tak kobiety jeszcze, mniamniuśne takie są jak ich nie kochać??
pozdro
IMPREZA...?! czemu nie... chętnie zwłaszcza WR BLUE
www.bezpiecznerajdy.pl
Gość
Gość dodano: 04.11.2004 09:56 #24
Witam
Co do czlonkostwa - podjedz wieczorem na McDonalda (BoyDrom ), zapoznamy sie i juz
Gość
Gość dodano: 16.11.2004 23:40 #25
No tak trzeba by bylo sie przedstawic. Widze, ze jestem jak na razie jedyna przedstawicielka "płci pieknej" No tak trafilam tutaj przez Bartka, znanego raczej pod nickiem Dracula to do Niego pretensje jaby co Nie zajmuje sie tuningowaniem aut, bo sie na tym kompletnie nie znam ale podziwiam ludzi, ktorzy w tym temacie sa obeznani. Moze jak tak z Wami poprzebywam to zaczne nie tylko podziwiac ale... ale to daleka przyszlosc. Moze przystanmy na razie na tym, ze uwielbiam samochody , boje sie motorow..podziwiam takich ludzi i ich pasje do tych maszyn. Hmm..cos o sobie....mam na imie Goska, troszke latek juz sie ma, jak wiekszosc tutaj ludzi pochodze z Zielonej Góry i jak na razie nie mam zamiaru sie przeprowadzac. Pozdrawiam, a w szczegolnosci moich sasiadow, ktorych mam przyjemnosc spotykac nie tylko tutaj.
Dracula.. a Ty Ty ...
Nowicjusz
bRq
Czytelnik
bRq dodano: 17.11.2004 00:11 #26
Witam sasiadke
Nie jestes tutaj jedyna przedstawicielka "płci pieknej"
Nowicjusz
marcin_KILER
Czytelnik
marcin_KILER dodano: 02.12.2004 00:31 #27
Ello! Może też się przedstawie bo ostatnio lubie tu zaglądać Jestem Marcin i od jakiegoś czasu mieszkam w Zielonej Górze- bo tu studiuję (Budownictwo na 1 roku dopiero Jeżdzę Fiatem Tipo- tuningiem interesuje się już jakieś kilka lat, ale dopeiro od sierpnia mam własne 4 kółka. Mojego Fiata dopiero zaczynam modyfikować- jest już wydech (2 końcówki- po bokach, przyciemnione szyby, które jeszcze musze poprawić Na najbliższe miesiące planuje zmienić zderzaki albo dorzucić jakieś dokładki i polakierować wszystkie plastiki pod kolor nadwozia. No a na wiosne wrzuci się pewnie jakieś aluski Do zobaczenia na ulicach Zielonej
Gość
Beniu dodano: 03.12.2004 16:57 #28
Cześć jestem Robert (Beniu) mam niestety 16 lat więc nie mam auta. Ale kocham motoryzacje a szczegulnie TUNING dlatego chodze do samochodówki. Pare razy byłem na rajdach nawet 28.08.2003.r byłem pilotem Sławka Białkowskiego. A na ostatnim rajdzie 14.11.2004.r jeżdziłem na doczepke ze Slawkiem i Radeosem.
Nowicjusz
hack80
Czytelnik
hack80 dodano: 04.12.2004 14:30 #29
WITAM SERDECZNIE mam na imie grzesiek . i pochodzie chciał nie chciał z Gorzowa.wielkie pozdrowienia dla was chłopaki i dziewczyny. mam nadzieje ze niebawem bedzie nam dane spotkac sie na żywo i pobawic sie we wspólnym gronie.
http://WWW.NRG.GORZOW.PRV.PL

.......tylko najlepsi umieraja młodo.......
Gość
Gość dodano: 06.12.2004 14:26 #30
Siema wszystkom:) jam jest Paweł zwany "szyszka" bylem szczęśliwym posiadaczem Fiata 126p. z roku 79. mialem go przez 5 lat czadowe autko:)
A w tej chwili jestem szcześliwym posiadaczem Renaulta 5 TR. i jestem zarypiscie zadowolony z niej. wersja silnika to 1100 ale wersja wzmocniona z 5 skrzynką, sportowa kiera orginalna od R5 GT Turbo jak i zegary. Można sie ze mna skontaktowac na drogą elektroniczna bądź na gg.
1 2 3 4   ...   65

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.