Forum - Kluby - Zielonogórski Tuning Klub - Przedstawiamy się

1   ...   3 4 5   ...   65
Nowicjusz
Kawowy
Czytelnik
Kawowy dodano: 20.03.2005 00:16 #46
A od kiedy do rasowania potrzebne jest prawko? Myślałem, że tylko do jeżdżenia . Tak czy inaczej - witamy
[color=blue]Aston GT[/color]

ZTK[color=black] & [/color]ATT

ABS? ESP? Weź mi to powyłączaj
Nowicjusz
Bloody
Czytelnik
Bloody dodano: 29.03.2005 18:54 #47
Witam!
Mam 15 lat, więc auta jeszcze nie mam Jestem z Sulechowa, interesuję się truckami, koleją, tuningiem, grami komp., motocyklami itd. Ponieważ nie mam jeszcze własnego auta, "uprawiam" raczkującą w Polsce dyscyplinę - tuning modeli. Jak chcecie to mogę pokazać. Chciałem tuningować auto taty (Daewoo Lanos) ale mi nie pozwolił Mam nadzieję, że z powodu mojego wieku nie wyrzucicie mnie z forum.
Pozdrawiam!
Gość
Gość dodano: 29.03.2005 19:02 #48
Witaj Bloody

My zanmy sie juz z forum Modeli - widzialek kilka prac bloodiego, sa naprawde niezle
Wiekiem sie nie przejmuj - najwazniejsze, ze interesujesz sie tuningiem

Z mojej strony mialbym nastepujaca sugestie: zaloz temat na naszym forum dotyczacy tuningu modeli, pokaz w nim swoje prace i daj jakis opisik
Nowicjusz
Gawan (Adrian)
Czytelnik
Gawan (Adrian) dodano: 06.04.2005 20:51 #49
Siemka na imie mam Adrian. Mieszkam w Swarzynicach chodz i tak wiecej czasu spedzam w ZG. Ucze sie w elektronie . Jak wiekszosc interesuje sie dziewczynami i samochodami. Swoja pasje do tuningu zaczelem przed 3 laty chodz dopiero teraz ja wprowadzam w zycie w miare mozliwosci $$$ Narazie nie jestem w ZKT ale chcialbym wstapic
Pozdrowienia dla wszystkich
Nowicjusz
Lisu
Czytelnik
Lisu dodano: 13.04.2005 23:44 #50
Siema jestem Lisu a na imie mam Michał jestem z Zielonej i interesuje się tuningiem samochodów sam mam Matiza i niewiele da sie w nim zrobic a jak juz cos sie da to efekt bedzie kiepski...
Tymczasem marze o Hondzie Civic albo Opel Astra III

Pozdro for ALL
Poszerzaj swoje horyzonty... Wyburz dom sąsiada =)
Gość
Gość dodano: 14.04.2005 07:50 #51
Witam, witam....
Mam nadzieje, ze 13-tka (w tym dniu przylaczyles sie do forum) nie bedzie dla Ciebie pechowa
Pozdrawiam
Nowicjusz
<BrzozA>
Czytelnik
<BrzozA> dodano: 14.04.2005 21:36 #52
Siemka Lisu wkoncu wpadles
Nowicjusz
Jarecki
Czytelnik
Jarecki dodano: 14.04.2005 22:13 #53
Temat brzmi: Przedstawiamy się. A nie nabijamy bzdury
Oczywiście mogę się mylić
Nowicjusz
kowboj
Czytelnik
kowboj dodano: 01.05.2005 23:58 #54
oki teraz ja
cześć
mam honde accord 92, poza tym dwójke dzieciaków i żonę.
na co dzień naprawiam ciężarówki.
Chętnie poznam podobnych sobie maniaków ( małych i duzych )
Acha z Zielonej jestem.
Pa
Gość
Gość dodano: 02.05.2005 08:12 #55
Witamy,
My tez chetnie poznajemy nowych ludzi, majacych podobne zainteresowania...
Nowicjusz
Cromik
Czytelnik
Cromik dodano: 02.05.2005 08:47 #56
Witamy
Fiat Croma MKI 3.0 V6 '87, Lancia Thema SW MKIII 3.0V6 LS upgraded to LX '92, Range Rover P38 2,5 DT '98
Nowicjusz
soundmann
Czytelnik
soundmann dodano: 04.05.2005 18:47 #57
Witam wszystkich fanów tuningu i nie tylko . Jestem z Zielonej Góry i mam na imie Krzysiek. Podobnie jak wiekszość użytkowników tego forum interesuje sie motoryzacją, tuningiem oraz dupeczkami Sport też jest moją pasją. Niektórych członków klubu (np. prezesa ZTK) znam osobiscie a niektórych tylko z widzenia....
POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Gość
Gość dodano: 04.05.2005 21:57 #58
Tylko zapomniales dodac, ze z jednym jestes bardzo spokrewniony
Witam na forum
Nowicjusz
GRUBY...
Czytelnik
GRUBY... dodano: 20.05.2005 16:37 #59
WITAM.
MAM NA IMIE ŁUKASZ ALE I TAK W PRZEWADZE WSZYSCY MOWIA NA MNIE GRUBY .MAM 22 LATKA I MIESZKAM W DRZONKOWIE A TO PRAWIE ZIELONA GORA . MOJE ZAINTERESOWANIA TO.... OCZYWISCIE AUTKO I WSZYSTKO CO JEST Z TYM POWIAZANE CZYKI ROWNIEZ FAJNE LASECZKI.OD ROKU JERZDZE HONDA CIVIC Z 91 ROKU I MUSZE PRZYZNAC ZE JĄ POPROSTU UWIELBIAM,BYL JESZCZE GOLF 2 GT,ALE TO JEDNAK NIE TO,PRZYNAJMNIEJ DLA MNIE.UWIELBIAM SIEDZIE I COS ROBIC PRZY MOJEJ HONDZI I JEST TO DLA MNIE OCZKO W GLOWIE NO OCZYWISCIE OPROCZ NAUKI BO JESTEM NA DRUGIM ROKU 'ZARZADZANIA I MARKETINGU' CZYLI BARDZO POPULARNEGO KIERUNKU...POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

[color=yellow] Wiesz co to CAPS LOCK? To go wyłącz proszę[/color]
[color=#00BFFF]Old School[/color]

Nowicjusz
-JUNIOR-
Czytelnik
-JUNIOR- dodano: 17.06.2005 20:45 #60
A ja nawet nie zauwazylem tego tematu...ale jak juz to przystalo na "forumowicza" trzeba sie przedstawic .

Jestem Tomek, mam 15 lat, wlasne autka nie posiadam, ale mam...rower, ktorym bardzo czesto jezdze (Scorpio) .Jestem z Sulechowa. Jestem mlodszym bratem SNEaK'a. Jezdzimy Oplem Astra, pojemnosc 1,4 i 60 KM. Moja pasja jest glownie pilka nozna, ale i jest miejsce na autka i tuning. Mam wlasna stronke, ktora jest w podpisie .
Mam nadzieje, ze zaakceptujecie moja osobe. Pozdro for all.
1   ...   3 4 5   ...   65

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.