Forum - Fora przeniesione (archiwa) - Podkarpackie Forum Tuningowe - Prosba do PFT - Zamknijcie 24 ego....

Gość
CZUCZU dodano: 14.10.2004, 00:08 #1
Jezeli mozecie to zrobic to poproscie Admina o blokade po zlocie.......

Jestem tu na PFT od zawsze, teraz organizuje zlot ale zawsze miałem Szacunek do PFT modów......
Głupota jest pisanie tekstów w stylu Nie masz auta......... Chciałem napisac że Ponad rok temu w maju zrobilismy coś zniczego . Zorganizowalismy zlot Majowy ...... Gdyby nie zio czy dbbest czy Rafał to teraz by tu nic nei było - przez wiele mcy prosili o to forum.......
I robi sie niemiła atmosfera ze takie cos wypadło .....

Jezeli zrezygnujecie to proponuje wam dział na naszym Forum o nazwie Pft z 2 oma oddzielnymi modami....

Mamy Sprzedam Kupie itp wiec i Pft nam nie zaszkodzi ......
Osoby niewygodne beda po prostu blokowane ....... Tam jest wieksza władza ......

Przez kilka osób które mysla że bedac pełnoletnimi i majac auta i szpanujac super sprawa się konczy ......

Dlatego Rozumiem was i w imieniu KTSW chciałem was pożegnać.
Chciałem jednoczesnie podziekowac za te 1,5 roku współpracy i zapraszam na ostaniego zlota PFT .
Jezeli jednak sie zdecyfdujecie to zapraszam na forum ktsw - http://www.ktsw.prv.pl dział moze powstac chociazby jutro - podobnie jak statusy PFT .....
Gość
CZUCZU dodano: 14.10.2004 00:15 #2
Aha dodaje w osobnym Poscie.
Do forum dostep tylko zalogowanych osób ..... Ze statusami PFT .
Czyli jestes nowy to sobie h..... mozesz prosisz o okres testowy np i wtedy jak ktos mysli ze ejst cool ekstra ale tylko on tak mysli to mod w kazdej chwili moze go usunac z funkcji .....
Nowicjusz
Pemo
Czytelnik
Pemo dodano: 14.10.2004 00:26 #3
Popieram, aby przesunac date zamkniecia forum.
Aczkolwiek z tym, że nie na pewno, bo jeżeli ktoś komuś coś, a ewentualnie, nikt nikomu nic, to po co??

Są trzy prawdy: prawda, tyż prawda i gówno prawda!

ET 1/4 16,241s - Stalowa Wola

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.