Nowicjusz
Boroweq
Czytelnik
Boroweq dodano: 16.06.2005 22:07 #31
Nie wiem co się z nim dzieje

Możliwe, że wyjechał z kraju
"...Kochałaś tak życie, tak chciałaś żyć lecz przyszedł Bóg i rozdzielił nas. Teraz wspominam nasze wspólne chwile, były naprawdę bardzo, bardzo miłe..."

IKAR #2822
Nowicjusz
Alhambra
Czytelnik
Alhambra dodano: 20.06.2005 22:20 #32
On dopiero wyjeżdża z kraju. Wiec nie rozumiem czemu wcześniej nic nie moderował :/
Są dwie rzeczy nieskończone: Wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie jestem pewien.
Nowicjusz
Boroweq
Czytelnik
Boroweq dodano: 25.06.2005 21:55 #33

Alhambra napisał:

On dopiero wyjeżdża z kraju. Wiec nie rozumiem czemu wcześniej nic nie moderował :/

Pewnie nie miał czasu, on na nic nie ma czasu, nawet na to żeby wybrać świdectwo ze szkoły
"...Kochałaś tak życie, tak chciałaś żyć lecz przyszedł Bóg i rozdzielił nas. Teraz wspominam nasze wspólne chwile, były naprawdę bardzo, bardzo miłe..."

IKAR #2822
Nowicjusz
Alhambra
Czytelnik
Alhambra dodano: 26.06.2005 12:42 #34
Jutro napisze do Wombata zeby zamknął forum bo to nie ma sensu, skoro nikt nic nie pisze...
Są dwie rzeczy nieskończone: Wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie jestem pewien.
Nowicjusz
Pemo
Czytelnik
Pemo dodano: 26.06.2005 14:36 #35
Smutne, ale chyba nie ma co tego dalej ciagnac...
Aczkolwiek z tym, że nie na pewno, bo jeżeli ktoś komuś coś, a ewentualnie, nikt nikomu nic, to po co??

Są trzy prawdy: prawda, tyż prawda i gówno prawda!

ET 1/4 16,241s - Stalowa Wola
Nowicjusz
Yeah
Czytelnik
Yeah dodano: 26.06.2005 21:55 #36
Pozdrawiam

Rafał R
Nowicjusz
Alhambra
Czytelnik
Alhambra dodano: 29.06.2005 19:09 #37

Yeah napisał:

:oops:

?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.