Forum - Fora przeniesione (archiwa) - Nissan - Jak odszykowac Sunny N13....???

Gość
rigo20 dodano: 25.07.2005, 18:57 #1
Witam wszystkich. Dostalem od ojca Nissana Sunny N13 z 1988r. Samochodzik jest bardzo zadbany ale zarazem "golutki" dlatego chcial bym go chociaz wizualnie odszykowac. Mam kilka pomyslow na modernizacje mojego autka ale nigdzie nie moge znalez potrzebnych mi akcesori Czy zna ktos moze jakies stronki na ktorych mozna kupic jakies akcesoria tuningowe do mojego autka??? Szczegulnie poszukuje zderzaki, progi, lampy lexus i wszystkiego co nadaje sie do stylingu. Czy wogle takie cos gdzies mozna kupic...???
Z gory dzieki.
Pozdrawiam.
Nowicjusz
janusz1988
Czytelnik
janusz1988 dodano: 01.08.2005 11:59 #2
Strzałka!!!
Ja mam ten sam problem dostałem od ojca również nissana sunny 88 N13 diesla.
Tyle że prawko będę miał dopiero po nowym roku i do tego czasu chciałbym go odszykować. Jeżeli byś mógł się podzielić swoimi pomysłami proszę o kontakt mailowy.
Nowicjusz
Risk
Czytelnik
Risk dodano: 09.08.2005 23:24 #3
hmmm tego diesla... to mozesz zrobic tak zeby ci sluzyl do czasu az ci nadwozie na dalsza eksploatacje nie pozwoli.
utrzymac go w czystosci, dbac o orginalosc czesci i trzymac jako zabytek

zawsze mozna lakier czarny zrobic i wszystkie listwy sprobowac zrobic na "chromowane", a plstikowe zderzaki w jakis magiczny sposob pomalowac na kolor nadwozia, albo tak je namascic by sie od karoserii za bardzo nie odroznialy. do tego jakies pelne alufelgi (ew szprychowki) i ju.
Saab up your life!

[color=red]VTT[/color]

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.