Forum - Fora główne - Styling - Przyciemnianie szyb + Trojmiasto + nie za drogo??

Nowicjusz
Sonic_rulez
Czytelnik
Sonic_rulez dodano: 21.06.2006, 10:41 #1
Mam do was takie pytanie.Jak wiecie lub nie mam citroena ax wersje 3 dzwiowa.Dzwonilem do paru gosci ktorzy zajmuja sie szybami.Za przyciemnienie szyb w moim autku chca od 400-500zł

(przednie boczne,tylne boczne,tylna duza)Moim zdaniem to troche za drogo zwlaszcza ze zakladnaie foli nie powinno byc trudne no i rozmiar szyb jest stosunkowo mały.

Mam prosbe do osób z trojmiasta.Moze znacie jakis ludzi lub zaklady ktore mogly by mi zrobic szybki(nawet po godzinach)
ale nie za kosmiczna cene 400 czy 350 zł?
Jesli tak prosze o odpowiedz
Fajnie byłoby zmiescic sie w cenie 200zł ale niewiem czy to mozliwe

Z Góry Dziekuje

Pozdrowienia
Nowicjusz
Cromik
Czytelnik
Cromik dodano: 21.06.2006 12:06 #2
Koszt dobrej foli na twoje całe auto (wielowarstwowej, nierysującej się, ble,ble,ble itd,itp) to około 150-180 zł + robota jakieś 20 zł za szybe) jak masz 5 szyb to już masz 250-280 zł to jest najtaniej jak by się dało przy dobrej folii.
jak chcesz do 200 zł to zrobić jedynie możesz tandetną folią za 20 zł / rolka- potrzebne Ci będą 2 rolki.
ale to będzie kicha.

P.S. A kładzenie folii wcale nie jest takie easy
Poza tym spytaj się jaką folia robią, o atestach nie zapomnij, na ile gwarancje dają.
Fiat Croma MKI 3.0 V6 '87, Lancia Thema SW MKIII 3.0V6 LS upgraded to LX '92, Range Rover P38 2,5 DT '98
Nowicjusz
Sonic_rulez
Czytelnik
Sonic_rulez dodano: 21.06.2006 13:17 #3
No gwarancje dawali na 5 lat atesty tez ale tylko na tylne szyby na przednie nie.Kiedys juz kladłem folie i z 2 szybami zeszło mi caly dzien zeby tak na fest było ale ile sie przytym nakurwowalem to mała bania dlatego niemam zamiaru znowu kłasc sam foli tylko chce zalozyc jakas lesza i profesionalnie.Mysle ze znalazłby sie jakis zaklad który zrobiłby mi to wszystko za 250zł tylko gdzie on jest??:)

PS za 280 tez bym sie skusił
Nowicjusz
Cromik
Czytelnik
Cromik dodano: 21.06.2006 13:51 #4
W Z.G.
Fiat Croma MKI 3.0 V6 '87, Lancia Thema SW MKIII 3.0V6 LS upgraded to LX '92, Range Rover P38 2,5 DT '98
Nowicjusz
Sonic_rulez
Czytelnik
Sonic_rulez dodano: 21.06.2006 16:24 #5
Hehe Zielona Góra troche daleko.Moze ktos mi cos z Trójmiasta zasugeruje ewentualnie pare kilometrow za trojmiastem
Nowicjusz
MarcinCorsa
Czytelnik
MarcinCorsa dodano: 21.06.2006 20:44 #6
Gdynia Orłowo - Protector Tuning, płaciłem 350zł za całość (5 szyb) w Corsie C, niemiecka folia Bruxsafol z gwarancją, wykonane full profesjonalnie, tylna szyba z 1 kawałka, a nie jak u tandeciarzy z 3, żadnych bąbli, żadnych syfów pod folią.

A jeżeli 400zł to dla ciebie za dużo za przyciemnienie wszystkich szyb to sobie całkiem odpuść...takie moje zdanie.
Nowicjusz
Sonic_rulez
Czytelnik
Sonic_rulez dodano: 21.06.2006 21:41 #7
Skoro żeczywiscie tak dobrze robia to chyba przeboleje te 350 zł i pojade do protector tuning.Dzięki za info
Nowicjusz
MarcinCorsa
Czytelnik
MarcinCorsa dodano: 21.06.2006 22:51 #8

Sonic_rulez napisał:

Skoro żeczywiscie tak dobrze robia to chyba przeboleje te 350 zł i pojade do protector tuning.Dzięki za info

Tutaj masz zdjęcia autek w których robili szyby http://tunin(...)y.php?PH ... e38a5bec33
Gość
grzes_knw dodano: 23.06.2006 11:24 #9

MarcinCorsa napisał:

Gdynia Orłowo - Protector Tuning, płaciłem 350zł za całość (5 szyb) w Corsie C, niemiecka folia Bruxsafol z gwarancją, wykonane full profesjonalnie, tylna szyba z 1 kawałka, a nie jak u tandeciarzy z 3, żadnych bąbli, żadnych syfów pod folią.

A mocno ciemną folią kleiłeś? I mam takie pytanko czy po zmroku folia mocno ogranicza CI widoczność w samochodzie? Masz może jakieś fotki od wewnątrz samochodu?
Nowicjusz
Sonic_rulez
Czytelnik
Sonic_rulez dodano: 23.06.2006 13:35 #10
Powiem tak na przednie szyby najbezpieczniejsza jest folia o odcieniu 1.Policja napewno sie nie przyczepi(bynajmiej w trojmiescie)Ja biore sobie na przód 2 bo jest akurat nie za ciemna nie za jasna a na tył biore 3
Nowicjusz
MarcinCorsa
Czytelnik
MarcinCorsa dodano: 23.06.2006 17:30 #11
Robiłem całość jednym odcieniem..u nich w skali od 1 do 4 bodajże, mam 2 i jest dość jasno, a przeszkadzać w ogóle nie przeszkadza..nawet w nocy i w deszczu.

Nie wiem czy 1 nie będzie za jasna.

edit: z tego co mi się wydaje to to będzie u nich 1 http://tunin(...)y.php?po ... e38a5bec33
Co zakład to inaczej te odcienie wyglądają.
Nowicjusz
Sonic_rulez
Czytelnik
Sonic_rulez dodano: 23.06.2006 18:04 #12
1 jest ewidentnie za jasna.2 do podstawa
Nowicjusz
Palkerson
Czytelnik
Palkerson dodano: 25.06.2006 15:22 #13
Witam ja tez jakis miesiąc temu chciałem sobie przyciemnić szyby i tez zaśpiewali mi podobnie za oklejanie folią więc sam postanowilem się tym zająć, i to był strzał w dziesiątkę udało mi sie idealnie i nawet kolegom przyciemniłem wystarczy trochę o tym poczytać i samemu wziąść się za to, podstawa to wyjąć wszyby boczne, tylną klape, oczyścić i spryskać je sporą ilością wody resztą jest w instrukcji.... Pozdrawiam PS. Właśnie na tym forum pierwszy raz przeczytałem jak to należy dobrze zrobić, pozdrawiam
Nowicjusz
Sonic_rulez
Czytelnik
Sonic_rulez dodano: 25.06.2006 21:06 #14
EEEtam ja wole miec 5 lat gwaracji
Nowicjusz
Palkerson
Czytelnik
Palkerson dodano: 27.06.2006 18:29 #15
no tak gwarancja, z tym że jak się kupi folie za 20 zł i oklei całość z zadawalającym efektem to gwarancja nie jest potrzebna, zawsze można zrobić sobie na nowo w ciągu 5 lat za 400 złmógł byś sobie co miesiąc przyciemniać innym kolorem
PS. w moim pierwszym samochodzie foli zaczęła zmieniaćkolor po 10 latach więc czy masz te 5 lat gwarancji czy niwemasz w cale to raczej niema różnicy bo nie spotkałem się jeszcze z taką folią co by po 5 latach wyglądała inaczej, nie twiercze że to niemożliwe jednak moim zdaniem jest to za mały szczegół by na to wywalać aż 400 zł pozdrawiam

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.