Forum - Fora regionalne - Zachodniopomorskie Forum Tuningowe - OFF TOPIC - o wszystkim i o niczym.

1 2 3 4   ...   46
Nowicjusz
Saddam
Czytelnik
Saddam dodano: 24.12.2007 11:31 #16
święta teraz są to nie ma czasu pisać, trza karpia ubić, choinkę ściąć no i prezenty zorganizować

... re=related
Nowicjusz
BadBoy
Czytelnik
BadBoy dodano: 24.12.2007 15:13 #17
Tak z OT dzisiaj ok 11:30 bylem swiadkiem kradzezy Audi A6 S-line (nie nie Maziego) ale ten sam model, z parkingu Real . Akcja trwala jakies 30sekund odkąd wlasciciel opuscil pojazd.... PZDR Wiec nawet w wigillie zlodzieje nie mają wolnego
[color=white]Powered by[/color] [color=blue]V T G[/color]

Nowicjusz
piotrek2.2t
Czytelnik
piotrek2.2t dodano: 24.12.2007 15:30 #18
Trzeba bylo gonic jak widziales !!!
STOP - wariatą drogowym

Nowicjusz
Tadek
Czytelnik
Tadek dodano: 24.12.2007 15:52 #19
no to sie chłopie nie spisałeś. popieram Piotrka trzeba było gonić
Deep Shine Detailing - Profesjonalna kosmetyka samochodowa, korekta lakieru, czyszczenie wnętrza, aplikacja powłok ceramicznych 4nano.

ZAPRASZAM NA FACEBOOKa
Gość
bartus dodano: 26.12.2007 00:13 #20
Nowicjusz
BadBoy
Czytelnik
BadBoy dodano: 28.12.2007 15:00 #21
Chyba Radek juz wspominal cos o nowych samochodach z wideorejstratorami , W Szczecinie pojawilo sie BMW , jja widzialem takze Vectre (model 2006 ->) , w Goleniowie takze nowy nabytek o mocy 240KM , nie iwem co to , ale wydaje mis ie ze Volvo S60 T5 , jak bede mial pewnosc napisze . PZDR

Nowicjusz
GrzeHo GTC
Czytelnik
GrzeHo GTC dodano: 29.12.2007 22:05 #22

bartus napisał:

http://www.berlin.polemb.net/index.php?document=928

Siema!
No to panowie doczekaliśmy się w d..ę jeża czasów! Niemiaszkom zaczął smrodek przeszkadzać.
Widzę, że ja swoją Hanką nie mam co celować na Berlin bo w momencie kontroli mam zbiornik paliwa w plecy!
Świat zmusza nas do kupowania nowych aut. Ale po co jak te starsze są mniej awaryjne a dyskryminuje się je tylko za brak KATA! Norma spalin Co2, np. w Polsce to 0.05 a moja Hanka (rok 83 , na gaźniku) na ciepłym silniku mieści się w 0.02 ?! Wiem, są jeszcze cząstki stałe itd. Ale tak prawdę mówiąc, to nie spaliny z aut tak naprawdę zanieczyszczają środowisko i każdy z Was o tym wie! Tu chodzi o wyjęcie sałaty od ludzi i o to aby kupować nowe samochody! Sztuczna propaganda i tyle.
Ehhh, stare czasy nie wrócą a szkoda...
POZDROWIONKA!!!!!!!!!!!!
"GrzeHo" , tel.0 604 183388 , REGENERACJA przekładni kierowniczych-maglownic; Mechanika - (naprawy zawieszeń, silników, SWAPY); Blacharstwo - (poszerzanie nadkoli, naprawy powypadkowe); Elektryka, elektronika samochodowa. Usługi lakiernicze
Nowicjusz
AMONe
Czytelnik
AMONe dodano: 30.12.2007 13:50 #23
Szkopom po otwarciu granic nie pasuje że do nich latamy...

Filtr cząstek stałych? Nie każdy teraz nowy salonowy diesel ma takie cuś, z tego co wiem to VW i Toyota mają coś takiego...

Tacy jesteście? To niebede do was jeździł wasza strata...
Nowicjusz
RadziuL
Czytelnik
RadziuL dodano: 30.12.2007 16:23 #24
Przez idiotę z Omegi moje pierwsze auto poszło do kasacji.

http://www.gs24.(...)l/articl ... /378052152

Michał to Ty się załapałeś na filmiku czy "to drugie Audi"?

PS. Dla uzupełnienia wiadomości:
Kobiecie z Reno nic się nie stało.
Nowicjusz
Martinez!
Czytelnik
Martinez! dodano: 30.12.2007 22:06 #25
Widziałem stan po wypadku. Reporterzy latali z kamerami jak oszlalali po pasie jezdni. Musiało się dziać ostro. Masz Radziul jeszcze jakieś fotki?

Wydaje mnie się że to Michau ale ręki sobie uciąć nie dam.
disk.pl - Outsourcing IT | Wynajem sprzętu | Odzyskiwanie danych - Kompleksowa obsługa informatyczna
Nowicjusz
RadziuL
Czytelnik
RadziuL dodano: 31.12.2007 13:19 #26
Nowicjusz
BadBoy
Czytelnik
BadBoy dodano: 01.01.2008 18:21 #27
http://wiado(...)tem.html

Nowicjusz
arek S2
Czytelnik
arek S2 dodano: 01.01.2008 18:52 #28

BadBoy GTC napisał:

http://wiadomosci.onet.pl/1665983,11,item.html

Widzialem ten wypadek w kronice masakra powiem tylko ze szkoda mi AUDI ktora zmasakrowali bo takich ludzi co nie mysla to w ogole mi nie szkoda debile
http://www.vtech.pl/"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty są dla szybkich kierowców" C. McRae

V-Tech Szczecin Motorsport ul.GOLISZA 10E TEL: 664-750-790

Nowicjusz
Saddam
Czytelnik
Saddam dodano: 01.01.2008 18:53 #29
Panowie coś mi wczoraj znajoma mówiła że sie palił wieczorkiem koło 21 sklep andergrand na rogu wojska polskiego i jagiellońskiej.
Ktoś coś słyszał? bo nie wiem czy to prawda:]
szukałem w necie i nigdzie nie jest napisane
Nowicjusz
Martinez!
Czytelnik
Martinez! dodano: 02.01.2008 19:29 #30

Saddam napisał:

Panowie coś mi wczoraj znajoma mówiła że sie palił wieczorkiem koło 21 sklep andergrand na rogu wojska polskiego i jagiellońskiej.
Ktoś coś słyszał? bo nie wiem czy to prawda:]
szukałem w necie i nigdzie nie jest napisane

Dziś przejeżdżałem i sklep był otwarty a z zewnątrz nie było żadnych śladów pożaru. Poza tym oni mają forum i z pewnością coś by tam wyskrobali.
disk.pl - Outsourcing IT | Wynajem sprzętu | Odzyskiwanie danych - Kompleksowa obsługa informatyczna
1 2 3 4   ...   46

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.