Nowicjusz
kkkacper
Czytelnik
kkkacper dodano: 01.06.2008 19:59 #16
spokojnie narazie nie ma info od organizatora Olsztyna ze coś jest nie tak....

Ale jakby jednak na pewno będzie jeszcze 1 eliminacja dla północy - równowaga musi być ....
Nowicjusz
wlodek
Czytelnik
wlodek dodano: 04.06.2008 12:12 #17
Witam
Więc VI eliminacja WojnyPP odbędzie się w Olsztynie w dniach 09 - 10 sierpnia 2008r. UWAGA: zmiana terminu!!

Jednakże zarówno w Tychach jak też w Olsztynie są eliminacje PASCA, a termin między tymi imprezami byłby za krótki dla zawodników PASCA więc, aby nie tracić tych dwóch wydarzeń w trakcie Motopikniku w Olsztynie - stąd przesunięcie terminu.

Informacja oficjalna w porozumieniu z organizatorami Motopikniku, którym dziękuję za tak życzliwe i sympatyczne podejście do sprawy.

Kacper, Kuba możecie zmieniać termin Olsztyna na stronie i podać to info gdzie się da.

Pozdrawiam
Włodek

--------------------------------
Nowicjusz
kkkacper
Czytelnik
kkkacper dodano: 04.06.2008 13:11 #18
Ok...

A jeśli chodzi o tuningowisko zamieszczam mapkę sytuacyjną gdzie Nas będzie można znaleźć.

Nowicjusz
Cassel
Czytelnik
Cassel dodano: 08.06.2008 22:52 #19
i cale szczescie

sory za OT
Nowicjusz
Veber
Czytelnik
Veber dodano: 09.06.2008 00:09 #20
Jak wyniki?
Nowicjusz
Aster
Czytelnik
Aster dodano: 09.06.2008 09:09 #21
Jeśli się nie mylę i dostałem dobre informację to klase VAG & German wygrał Marconi i jego Audica.

Ale również czekam na oficjalne wyniki.
[color=#FF0000] I rule that jungle, I rule it with pride [/color]

Former Member of KAMIKAZE DRIVER Team

http://www.kamikazedriver.prv.pl
Nowicjusz
fixxxer
Czytelnik
fixxxer dodano: 09.06.2008 10:17 #22
Potwierdzam - Marconi zasłużenie wygrał swoją klasę jak i cały zlot

Teraz słowo komentarza o samej wojnie jako że byłem i zobaczyłem:

W sumie tak naprawdę to pierwsza poważna eliminacja w kraju - cały czas prezentowały się samochody i to nie byle jakie, tak samo jak ciągle przewijały się tłumy widzów i muszę przyznać, że wstrętne beboki co się tym zajmują poradziły sobie.. Ś W I E T N I E brawa dla całej ekipy WojnyPP.

Teraz takich kilka moich uwag - możecie przyjąć / nie.

- Kubuś znajdź sobie zamiennika. Cały czas starasz sie na 100% możliwości prowadzić wojnę i poźniej padasz - szczególnie Twoje gardło. W zawodach TC jest 2 kolesi i prowadzą na przemian co godzinę

- Selekcja: by zapisac sie na eliminację warto by wprowadzić wstepna ocene bo niektore auta blokują miejsce na plachcie niepotrzebnie. Szczegolnie moze wam to dac popalic w Katowicach gdzie zjada sie tlumy a na ocene bedziecie miec tylko 1 dzień

- Przerywniki ze STR8: moim zdaniem powinny być 2-3 razy dłuższe ale rzadziej.

- (najważniejsze) frekfencja by podskoczyła o 50% gdyby dziewczyny zamiast ciuchów ala irak miały bikini w moro

Ogólnie cała wojna bije po oczach profesjonalizmem i za rok, jak tylko ludzie dopiszą to dojdziecie do poziomu TC

Ps. Prosiłbym o zdjęcia z mojego występu bo nie miałem aparatu
http://www.crazyteam.glt.pl - [color=#FF0000]CRAZY[/color][color=#0080FF]Team[/color]ZAPRASZAM !!

"Wczoraj to przeszłość, jutro to tajemnica, dziś to dar a z darów trzeba się cieszyć." Żółw z Kung Fu Panda
Nowicjusz
Kuba_KrK
Czytelnik
Kuba_KrK dodano: 09.06.2008 13:12 #23
No Było elegancko. Tak jak Fixxxer napisał, zdecydowanie największa eliminacja - tego się spodziewaliśmy. Poziom bardzo wysoki. Rozstrzygnięcia zapadały często na poziomie jednego punktu! Kiedy w sobotę Sylwia ubrała skafander Vibe, na stoisku nie dało się oddychać od stężęnia testosteronu. Wielkie podziękowania dla Vebera za navigacje po mieście i moknięcie na Shellu wraz z nami Pozdrowienia również dla wszystkich których udało się spotkać i poznać ( Laska, DelanSol, KarolAstraGsi, Lagos, Musk, Pszczoła, 4TUN, nie mówiąc o ludziach ze śląska i małopolski ) Jeżeli o kimś zapomniałem - przepraszam.

Co do uwag Fixxxera - rzeczywiście pod koniec gardło mi padło. Tym razem prowadziłem i WPP i STR8, więc bez kitu to było ponad ludzkie siły. Jednak uważam, że w sumie i tak się udało.
Wstępna selekcja jest przeprowadzana ( choć nie do końca rozumiem obecność jednego auta w stawce, ale nie mi to oceniać ). W Katowicach będziemy musieli niestety mocno rygorystycznie patrzyć na zgłaszające się fury, bo czasowo nie będziemy w stanie się wyrobić, a jednak chcemy aby każdy mogł swoje auto dobrze przedstawić.
Zapraszam również do wklejania fotek w temacie galeria oraz komentowania wyników.
I need a haircut, plus a carwash. I get out the car and they take their bra's off.

Nowicjusz
Raveland
Czytelnik
Raveland dodano: 09.06.2008 18:12 #24
Moge wiedziec jakie nagrody dostali finalisci od firmy Vibe?
Nowicjusz
Kuba_KrK
Czytelnik
Kuba_KrK dodano: 09.06.2008 18:50 #25
Zestawy głośnikowe Vibe i Fli.
I need a haircut, plus a carwash. I get out the car and they take their bra's off.

Nowicjusz
Veber
Czytelnik
Veber dodano: 09.06.2008 22:49 #26
Polecam się na przyszłość

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.