Nowicjusz
Kuba_KrK
Czytelnik
Kuba_KrK dodano: 28.07.2008, 13:24 #1
VI Eliminacja OLSZTYN

To już ostatnia eliminacja Północna. Zapraszamy wszystkich chętnych z północy 9-10 sierpień Motopiknik Olsztyn.

Po tak mocnym uderzeniu południa na eliminacji w Katowicach mamy nadzieję na dużą, bardzo dużą mobilizacje północnych tunerów.

POKAŻCIE PÓŁNOC RÓWNIEŻ NA CO WAS STAĆ....

Zgłoszenia przyjmujemy całą sobotę, oraz w niedziele do godziny 11.30. O 12 zaczynamy Show.

Ajj dlugo wojny nie bylo, stesknilem się mocno, wiec bankowo będzie gruuuuuuubaśnie.
I need a haircut, plus a carwash. I get out the car and they take their bra's off.

Nowicjusz
kkkacper
Czytelnik
kkkacper dodano: 28.07.2008 14:45 #2
http://wojna(...)2,ostatn ... wojny-2008
Nowicjusz
Cassel
Czytelnik
Cassel dodano: 29.07.2008 22:37 #3
No napewno bedzie gruuuubooo Ja napewno zawitam akurat bede wracal z wakacji przez olsztyn
Nowicjusz
Kargulek
Czytelnik
Kargulek dodano: 30.07.2008 07:23 #4
Eliminacje odbędą sie zatem w niedziele o 12 tak ?? Czyli można przyjechac rano w niedziele,zapisac sie przed 12 i wziac udział w eliminacjach...nie jest konieczne bycie w sobotę ?

ps.kiedy sa te eliminacje bo w temacie jest 2-3.08
Nowicjusz
kkkacper
Czytelnik
kkkacper dodano: 30.07.2008 07:45 #5
Eliminacje są 9-10 - organizator przesunął imprezę o tydz.

jeśli chodzi o start -
sobota zapisy
niedziela do 10.30 zapisy
niedziela 12.00 start prezentacji
Nowicjusz
kuba_guzik110
Czytelnik
kuba_guzik110 dodano: 30.07.2008 10:17 #6
A można zapisac się przez forum ponieważ wysłałem zgłoszenie na adres mailowy a zadnego maila zwrotnego nie dostałęm i nie wiem czy zgłoszenie doszło.

A tak apropo jak będzie wyglądała imprezka co jest w sobote takiego ciekawego bo w niedzielke to już wiadomo
Do której godziny w sobote są zapisy ??
Nowicjusz
kkkacper
Czytelnik
kkkacper dodano: 30.07.2008 10:48 #7
Osobiście odbieram pocztę i żadnego zgłoszenia nie dostałem

Jeśli chodzi o program zlotu - to już nie nasza broszka - Organizacją zajmuje się stowarzyszenie http://biker.riders.pl/

My jesteśmy tylko jako dodatkowa " największa atrakcja" ( joke )

W sobotę zapisy są m/w od 10-17
Nowicjusz
Kargulek
Czytelnik
Kargulek dodano: 30.07.2008 11:47 #8
To jeszcze ja kolege pytaniami pomecze :

Czy mozna przyjechac tylko na niedziele (załóżmy ze na 11 ) wysyłając wczesniej zgłoszenie mailowe ?!
Nowicjusz
kkkacper
Czytelnik
kkkacper dodano: 30.07.2008 12:59 #9
no jak najbardziej
Nowicjusz
Kargulek
Czytelnik
Kargulek dodano: 31.07.2008 09:42 #10
wysłałem zgłoszenie..proszę o potwierdzenie !
Gość
Qest dodano: 03.08.2008 20:04 #11
Strasznie ubogie to info na stronie organizatora:/ Gdzie dokładniej jest to lotnisko? Jak tam dojechać? Jest w ogole możliwość nocowania na terenie zlotu? Jeśli ktoś ma jakieś dokładniejsze info to prosiłbym o pomoc;)
Nowicjusz
Alex
Czytelnik
Alex dodano: 03.08.2008 20:36 #12
Jeśli będziesz jechał z Koszalina przez Elbląg i Ostródę to wjeżdżając do Olsztyna po lewej stronie od razu jest lotnisko. Napewno będą jakieś tabliczki z dojazdem. Nocować na terenie zlotu pewnie będzie można. Ale lepiej zadzwonić i się wszystkiego dokładnie dowiedzieć
Gość
Qest dodano: 04.08.2008 02:32 #13
Lowrider - Alex, dzięki;) Skoro gdzieś na wlocie jest to lotnisko to powinienem trafić.A co do info, to rzeczywiscie lepiej zadzwonić i się dowiedzieć.
Nowicjusz
Kuba_KrK
Czytelnik
Kuba_KrK dodano: 04.08.2008 09:54 #14
My jako wojna, nie jesteśmy organizatorem zlotu, wiec rzeczywiście w sprawach technicznych z nim związanych lepiej zasięgnąć informacji u organizatora motopikniku.
I need a haircut, plus a carwash. I get out the car and they take their bra's off.

Nowicjusz
Kuba_KrK
Czytelnik
Kuba_KrK dodano: 06.08.2008 14:45 #15
Dokładne info i miejscu i pozostalych atrakcjach imprezy :

http://www.biker.riders.pl/

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.