Forum - Fora przeniesione (archiwa) - CRAZY TEAM - Klubowicz: Shake - Mazda 323s

1 2 3 4   ...   14
Nowicjusz
shake
Czytelnik
shake dodano: 14.08.2008, 23:26 #1
Chwilka czasu wiec wklejam historie autka
Mazda 323s 1.5
rok.'95
moc: 88KM seria

modyfikacje:
stozek K&N
przelotowy układ wydechowy 2" z kwasówki(strumienica i srodkowy Michael, końcowy M-Tech) robione w firmie Michael
spreżyny Jamex (40/40mm)
felgi Rota Boost w kolorze Platin Gold 7.5x17 z oponami Falken FK-452 (205/40/17)
hamulce pomalowane na czerwono
białe kierunki boczne
pomalowane listwy w kolor nadwozia
alu ramki na zegarach
gałka Jacky i skórzany mieszek na biegach
kierownica Momo Race 320mm
Quick release
regulowane fotele Sparco Siena
Audio: Szału nie ma , coś tam gra..

Tak było zaraz po kupnie w 2006r.

a tak w 2007r.
był końcowy wydech Michael
felgi Alutec Tornado 7x16 z oponami 195/50/16

A tak jest obecnie:

Kiedy mam naprawdę zły dzień, i zdaje mi się, że wszyscy dookoła chcą mnie [tiiit]ć, niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego grymasu potrzeba aż 42 mięśni, a tylko 4 do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, "że mogą mi skoczyć" !
Nowicjusz
Ciastekj
Czytelnik
Ciastekj dodano: 15.08.2008 00:03 #2
No i witam Kolegę co mnie komentuje Powiem tak super fele Super Kiera i Foteliki Podoba mi sie a na zewnątrz bedziesz cos czynił z czasem czy zostawiasz oryginał?

ps. albo jak sie nie mylę do mazdy ciężko dostać fajne lampy itp?

Pozdrawiam Ciastek =)
Nowicjusz
shake
Czytelnik
shake dodano: 15.08.2008 00:16 #3
Do tego modelu nie dostaniesz nic, ani lampek ani body nawet jakby lampki byly to i tak bym nie zmienil bo to nie styl w ktorym idę A jesli chodzi o body to rzezbie sobie sam, wkońcu Bozia 2 raczki dała, zobaczysz za tydzień bo bedzie juz na autku, powiem tylko ze bedzie cos w deseń aut publikowanych na Jtuned czy Import Tuner
Kiedy mam naprawdę zły dzień, i zdaje mi się, że wszyscy dookoła chcą mnie [tiiit]ć, niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego grymasu potrzeba aż 42 mięśni, a tylko 4 do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, "że mogą mi skoczyć" !
Nowicjusz
Ciastekj
Czytelnik
Ciastekj dodano: 15.08.2008 00:39 #4
nie wątpię ze za tydzień w końcu impreze macie na miko to fura musi być gotowa
Nowicjusz
bizkit
Czytelnik
bizkit dodano: 15.08.2008 08:05 #5
No narescie sie zaprezentowal
Powiem ze JDM narazie juz robi wrazenie a jak wczoraj otrzymalem MMSa z tylnia dokladka w stylo Hot Import to mi normalnie szczeka opadla
Gratuluje wkladu i zycze powodzenia w dalszych modach
Nowicjusz
eros
Czytelnik
eros dodano: 15.08.2008 09:10 #6
Jak narazie to autko mi sie podoba zrobione delikatnie i jest git mam nadzieje ze nie przesadzisz z rzezbieniem zderzakow i nie wyjda kosmiczne jak narazie szacun
Nowicjusz
fixxxer
Czytelnik
fixxxer dodano: 15.08.2008 11:45 #7
Mysle ze na zlocie to dopiero wszystkim szczeny po tym co widzialem na spy fotos
http://www.crazyteam.glt.pl - [color=#FF0000]CRAZY[/color][color=#0080FF]Team[/color]ZAPRASZAM !!

"Wczoraj to przeszłość, jutro to tajemnica, dziś to dar a z darów trzeba się cieszyć." Żółw z Kung Fu Panda
Nowicjusz
shake
Czytelnik
shake dodano: 15.08.2008 12:28 #8

eros napisał:

mam nadzieje ze nie przesadzisz z rzezbieniem zderzakow i nie wyjda kosmiczne

Czy to juz kosmos, musisz sam ocenic w każdym razie w tym kierunku podążam
Nowicjusz
Ciastekj
Czytelnik
Ciastekj dodano: 15.08.2008 13:30 #9
Super XD mi si podoba i tak trzymac zobaczymy jak ci wyjdzie
Nowicjusz
eros
Czytelnik
eros dodano: 15.08.2008 14:39 #10
no no kierunek w ktorym idziesz jest niczego sobie mam nadzieje ze ci uda tak zrobic a w tedy auto bedzie rylo berety szacuneczek
Nowicjusz
shake
Czytelnik
shake dodano: 15.08.2008 17:44 #11
Taka sobie fotka z prac

Nowicjusz
bizkit
Czytelnik
bizkit dodano: 16.08.2008 08:52 #12
Zajwfajny efekt bedzie! Kolor auta nie zmieniasz?
Nowicjusz
giovanni1982
Czytelnik
giovanni1982 dodano: 16.08.2008 11:06 #13
no ciekawie sie to prezentuje
jak dostanie kolorku to juz bedzie miodzio ;D
była - Skoda Felicia 1.3 ''FELUNIA'' R.I.P.

jest - Skoda Octavia 1.9 TD[color=#FF0000]I[/color]
Nowicjusz
shake
Czytelnik
shake dodano: 16.08.2008 12:32 #14
Koloru auta póki co nie zmieniam bo oryginalny lakier jest stanie wręcz idealnym, choc nie ukrywam ze marzy mi sie to w białym kolorze z Carbonową maską i tylną klapą Czy tak sie stanie czas pokaże.. no chyba ze zmienie autko na wymiatarkę o ktorej mówiłem
Nowicjusz
giovanni1982
Czytelnik
giovanni1982 dodano: 16.08.2008 12:37 #15
nie no autka nie zmieniaj lepiej te zrob do konca
była - Skoda Felicia 1.3 ''FELUNIA'' R.I.P.

jest - Skoda Octavia 1.9 TD[color=#FF0000]I[/color]
1 2 3 4   ...   14

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.