Forum - Fora przeniesione (archiwa) - CRAZY TEAM - Klubowicz: Shake - Mazda 323s

1   ...   13 14
Nowicjusz
rozny
Czytelnik
rozny dodano: 26.06.2011 22:17 #196
jak po co - tow hook do ciągania padlin jak wam padnie furmanka, to Shake zholuje Nieźle wygląda, choć poprzednie wcielenie bardziej mi się podobało
Nowicjusz
shake
Czytelnik
shake dodano: 27.06.2011 15:41 #197
Obecne wcielenie jest przejściowe(tak sądzę) do czasu aż przerobię zderzaki Co do tow hook'a to przedni też mam na wypadek gdyby moja rzeźba sypła się gdzieś po trasie i potrzebowała pomocy
Kiedy mam naprawdę zły dzień, i zdaje mi się, że wszyscy dookoła chcą mnie [tiiit]ć, niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego grymasu potrzeba aż 42 mięśni, a tylko 4 do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, "że mogą mi skoczyć" !
Nowicjusz
lobek
Czytelnik
lobek dodano: 29.06.2011 17:42 #198
Mega dobrze wygląda!!
Nowicjusz
bizkit
Czytelnik
bizkit dodano: 26.06.2012 09:10 #199
Jestem pod wrażeniem!
Samochód się przepięknie prezentuje, jest dopracowany w każdym szczególe. Jedzie bardzo szybko a ten dzwięk silnika sprawia że przechodzą ciarki. Brakuje mi tylko jakiś manga motyw na boku i będzie MEGA.
Szacuneczek dla Shaka a'ka Shadowa
Nowicjusz
Ciastekj
Czytelnik
1   ...   13 14

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.