Forum - Fora przeniesione (archiwa) - CRAZY TEAM - Klubowicz: Shake - Mazda 323s

1 2 3 4   ...   14
Nowicjusz
shake
Czytelnik
shake dodano: 05.10.2008 13:47 #31
Znalazłem fotke z przed roku na której mam przymierzony spoiler na tylnej klapie progi i zderzaki wtedy byly jeszcze planem zrobionym na szybko w paincie, jak teraz patrze to nawet podobne mi to wyszło

Kiedy mam naprawdę zły dzień, i zdaje mi się, że wszyscy dookoła chcą mnie [tiiit]ć, niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego grymasu potrzeba aż 42 mięśni, a tylko 4 do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, "że mogą mi skoczyć" !
Nowicjusz
bizkit
Czytelnik
bizkit dodano: 05.10.2008 13:54 #32
najlepiej mi sie twoj niebieski arbeit podoba i twoj "leze nisko na glebie" piesek ;D
Nowicjusz
shake
Czytelnik
shake dodano: 05.10.2008 14:17 #33
Bo mój pies też jest po tuningu, niski i szeroki
Kiedy mam naprawdę zły dzień, i zdaje mi się, że wszyscy dookoła chcą mnie [tiiit]ć, niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego grymasu potrzeba aż 42 mięśni, a tylko 4 do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, "że mogą mi skoczyć" !
Nowicjusz
Tomcio78
Czytelnik
Tomcio78 dodano: 05.10.2008 19:06 #34
Jak skończysz body to autko będzie perełka. Życzę powodzenia.
Nowicjusz
shake
Czytelnik
shake dodano: 11.10.2008 19:08 #35
Panowie SKOŃCZYŁEM Dżiś była ostatnia przymiarka, pod koniec przyszłego tygodnia malowanie

Nowicjusz
Ciastekj
Czytelnik
Ciastekj dodano: 11.10.2008 20:50 #36
no ten spojler hmmmmmmm sam nie wiem hehe muszę na żywo ocenić jak będzie się prezentował z tej foty nie wiadomo
Nowicjusz
giovanni1982
Czytelnik
giovanni1982 dodano: 11.10.2008 21:33 #37
no to czekom az bydzie kolorek
bapewno bydzie sie zajefajnie prezentowac
była - Skoda Felicia 1.3 ''FELUNIA'' R.I.P.

jest - Skoda Octavia 1.9 TD[color=#FF0000]I[/color]
Nowicjusz
szuan
Czytelnik
szuan dodano: 12.10.2008 10:15 #38

Cytat:

Panowie SKOŃCZYŁEM

to spoko ale teraz wydaje się że kołą się chowią, więc dystanse?

Cytat:

ten spojler hmmmmmmm sam nie wiem

zabaczysz z innej perspektywy to zmienisz zdanie
pozdrowiska
moje kolejne Audi 80 oem+

AirRide i te pe... (link)

Nowicjusz
eros
Czytelnik
eros dodano: 12.10.2008 14:40 #39
Dr.Shake z ktorego parku zes ta laweczke zakosil
Gość
roba dodano: 12.10.2008 17:54 #40
no calkiem calkiem chociaz nie lubie takich spojlerow czekam na efekt koncowy ale bedzie ciekawie
Nowicjusz
BMWSLASK
Czytelnik
BMWSLASK dodano: 17.11.2008 21:15 #41
shake, ładne to nawet masz czy mi sie wydaje czy czasami jeździsz przez przez mościska...?? pozdrawiam
Nowicjusz
shake
Czytelnik
shake dodano: 18.11.2008 07:09 #42
Dobrze Ci sie wydaje, jeżdże tam nawet powiedziałbym często
Nowicjusz
BMWSLASK
Czytelnik
BMWSLASK dodano: 18.11.2008 17:46 #43

shake napisał:

Dobrze Ci sie wydaje, jeżdże tam nawet powiedziałbym często

haha ostatnio wieczorem mnie mijałeś szedłem w stronę zgonia z plecakiem w piątek to było
następnym razem zapraszam do mnie pogadać ostatnia chata po lewej stronie przed samym lasem leśniczówka

a tak w ogóle fajnie Ci to mruczy
Nowicjusz
shake
Czytelnik
shake dodano: 07.02.2009 11:36 #44
Udało mi się namierzyc długo poszukiwany pakiet Mazdaspeed do mojego autka Za dwa, trzy lata jak znudzi mi się import i autko sie zestarzeje będzie tak wygłądac, bo to juz będzie prawie oldschool

Jak wam się podoba? Na chwilę obecną jak wspomniałem kiedyś na spocie priorytetem jest swap silnika, hamulcy i zawiasu, ale to bedzie następna i chyba ostatnia modyfikacja
Nowicjusz
Ciastekj
Czytelnik
Ciastekj dodano: 07.02.2009 13:47 #45
jak dla mnie nie ta fela masz lepsze ale jest OK
1 2 3 4   ...   14

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.