Forum - Fora główne - Kosz - 44Tuning,pl

Nowicjusz
RSG79
Czytelnik
RSG79 dodano: 12.03.2009, 22:26 #1
Witam ... mam pytanie czy zna ktoś czy też może korzystał z usług firmy tuningowej 44Tuning.pl ... ?? bo zastanawiam się nad zmianą softu w 1.4 T-Jet ... chciałbym uzyskać 150 KM z seryjnych 120 KM - nowe Bravo wychodzi z takim silnikiem, Linea niestety nie
Nowicjusz
RSG79
Czytelnik
RSG79 dodano: 17.03.2009 18:01 #2
oo wkoncu jakas odpowiedz i konkretna odrazu...poki co ytrzeba tylko poczekac az sie silnik dotrze bo narazie to mam 1000 km na liczniku wiec troszke za wczesnie..

pozdro
Nowicjusz
DeviLL
Czytelnik
DeviLL dodano: 18.03.2009 19:17 #3
Na zachodzie robia 150-155km oraz okolo 260Nm samym softem , nie wiem tylko czy na 95 czy 98 oktanach , bo roznice sa
Italian Tuned Cars

http://www.italiantunedcars.pl"
Nowicjusz
RSG79
Czytelnik
RSG79 dodano: 18.03.2009 19:59 #4
dokladnie o taka modyfikacje mi chodzi...jednak poki co to skupiam sie dobrym dotarciu silnika zanim ktos zacznie majstrowac przy nim...najblizsza zmiana bedzie wymiana obowia z 16" na 17" jestem teraz na etapie poszukiwan...moze jakies propozycje ??
Gość
dziurkacz dodano: 23.03.2010 15:43 #5
Bardzo nie polecam robienia chip-tuningu u panów w Tuningu44 w Opolu. Na początku zapewniają, że są specjalistami i dlatego cena jaką trzeba zapłacić za usługę jest o wiele wyższa niż u konkurencji, a potem okazuje się że brzydko mówiąc schrzanili robotę. Spalanie nie spadło w ogóle, mimo zapewnień że spadnie od 0,5-1 litra na 100km, a poza tym wydaje dziwne dźwięki przy przyspieszaniu, co zdaniem panów jest naturalne! robiłem u nich forda kugę i NIE POLECAM tej firmy! szczególnie dlatego że nie chcieli usunąć (lub nie umieli) powstałych po ich tuningu "efektów" takich jak warczenie i trzęsienie autem przez 2sek. przy dodawaniu gazu
Nowicjusz
fulbi
Czytelnik
fulbi dodano: 16.06.2010 22:31 #6
Ja również nie polecam 44tuning do chiptuning'u. Za wysoką ceną miała niby iść jakość usług. A tak nie jest!!!

Robiłem u nich 1.8T, na drugi dzień autko zaczęło wpadać w tryb awaryjny. Panowie z 44tuning twierdzili, że to problem mechaniczny. Nie chcieli uwzględnić reklamacji.

Po wielu walkach z tą firmą, zrobiłem program w innej firmie i auto zaczęło w końcu normalnie jeździć i nie wpada w tryb awaryjny.

Jeszcze raz nie polecam oszustów i naciągaczy!!!
Nowicjusz
radix8
Czytelnik
radix8 dodano: 14.08.2010 22:30 #7
To banda złodziei. Modyfikowali mi silnik Mercedesa w kombajnie Claas Lexion 580 i tak wspaniale wlutowali moduł, że po 3 miesiącach okazało się, że komputer został zżarty przez kwas. Zużycie paliwa wzrosło o 8 % zero kontaktu o gwarancji nie wspominając. Po bliższe info i zdjęcia kompa zapraszam na
Nowicjusz
44 Tuning
Czytelnik
44 Tuning dodano: 07.03.2011 01:11 #8
Witam

Mnie firma 44tuning popsuła BMW 330d. Na t.zw. jeździe testowej padła turbina - jak się później okazało, zostały przekroczone obroty krytyczne turbiny. Poznałem już kilku właścicieli aut z Dolnego Śląska: m.in. Audi A8, BMW serii 5 i Skody Octavii, którym panowie z Opola popsuli auta. W bardzo krótkim czasie - od 200km do 1500km - dochodziło do poważnych awarii aut. Po ekspertyzach okazywało się, że programy modyfikujące były zbyt mocne i przede wszystkim niefachowo zrobione. Rozmawiałem z człowiekiem, który robi ekspertyzy "programów" dla rzeczoznawców NOTu i takich przypadków jest przynajmniej parędziesiąt we Wrocławiu i okolicy. Trzeba będzie zebrać wszystkich poszkodowanych i opublikować wszystkie materiały o skutkach modernizacji w 44tuning w siecii, ku przestrodze innym, żeby nikt więcej nie nabrał się na ich ładną stronkę www i opowiastki o rzekomych związkach z formułą 1 !!!

Pozdrawiam Marek

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.