Forum - Fora główne - Zloty - WOJNA PÓŁNOC - POŁUDNIE - Wyniki Eliminacji WPP 2009 !

Nowicjusz
Kuba_KrK
Czytelnik
Kuba_KrK dodano: 13.10.2009, 18:21 #1
Wyniki tutaj :
http://www.wojna(...)ci/54,wy ... i-wpp-2009
Na czerwono samochody, które zakwalifikowały się do Wielkiego Finału na MTM Moto Show w Warszawie. Z każdej klasy awansowało po 6 samochodów, jeśli wyniki końcowe były takie same, wg regulaminu uznawaliśmy te kilka pozycji jako jedno miejsce. Reprezentantom na finał gratulujemy i liczymy, że stawicie się w komplecie !
I need a haircut, plus a carwash. I get out the car and they take their bra's off.

Nowicjusz
gigi6660
Czytelnik
gigi6660 dodano: 13.10.2009 19:52 #2
A w/g jakich kryteriów były przyznawane duże punkty? Bo ogólnie na eliminacjach zawsze tam krzyczeliście że coś ma 140pkt 120pkt a tu nagle się pojawia skala 0-10.

A druga sprawa - w sumie w tym roku i tak dla mnie nie istotna ale jednak... ominęliście mnie wogóle w warszawie i nie jest to odnotowane że tam byłem.
Nowicjusz
Shymek
Czytelnik
Shymek dodano: 13.10.2009 20:03 #3
Punkty 160 - 180 -200 to ogólna ocena samochodu. NA tej podstawie było przyznawane miejsce w klasie. I tak za pierwsze miejsce w klasie 10 pkt, za drugie 8, za trzecie 6 itd. Trzeba było wziąść udział przynajmniej w 2 eliminacjach. Suma dwóch najlepszych wyników pkt dużych (za miejsca w klasie) dawała miejsce w klasyfikacji ogólnej i awans bądź nie do finału

Aut pominiętych w klasyfikacji ogólnej jest więcej Szkoda było papieru
Nowicjusz
kkkacper
Czytelnik
kkkacper dodano: 13.10.2009 23:02 #4

Shymek napisał:

Punkty 160 - 180 -200 to ogólna ocena samochodu. NA tej podstawie było przyznawane miejsce w klasie. I tak za pierwsze miejsce w klasie 10 pkt, za drugie 8, za trzecie 6 itd. Trzeba było wziąść udział przynajmniej w 2 eliminacjach. Suma dwóch najlepszych wyników pkt dużych (za miejsca w klasie) dawała miejsce w klasyfikacji ogólnej i awans bądź nie do finału

O widzę że jednak ktoś czyta regulamin
Nowicjusz
pevo
Czytelnik
pevo dodano: 27.04.2010 17:52 #5
witam, tak na koniec calego cyklu imprez zadalem znajomym ktorzy uczestniczyli ze mna pytanie , kto wygral wojne polnoc poludnie?Nikt nie potrafil mi na to pytanie odpowiedziec , wiec chcialbym zadac je wam.
Kto wygral wojne polnoc poludnie, auta z polnocy czy z poludnia??
Nowicjusz
kkkacper
Czytelnik
kkkacper dodano: 27.04.2010 17:57 #6
Pevo - od finału do początku kwietnia na stronie www wisiało info
Sebastian - Audi 80 - Południe
Nowicjusz
pevo
Czytelnik
pevo dodano: 27.04.2010 18:18 #7

kkkacper napisał:

Południe
o taka bardziej odpowiedz mi chodzilo, bo na finale bylem tylko z drugiej strony myslalem , ze jako "wojna" to beda pod uwage brane wszystkie auta startujace i bedzie na koniec podliczone ktory region kraju zdobyl najwiecej zaszczytnych miejsc i wygral wojne jako najlepiej tuningujaca auta czesc kraju.
pozdro.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.