1 2 3 4   ...   7
Nowicjusz
ppm702
Czytelnik
ppm702 dodano: 08.04.2010 14:09 #31
Mały up otrzymany dziś MMSem w Popradzie

Następny MMS przyleciał teraz idzie lakierowanie podłogi od spodu w czarny ostatecznie ze złotym grubym brokatem

Nowicjusz
Praetorian
Czytelnik
Praetorian dodano: 11.04.2010 12:50 #32
Ja piernicze... Człowieku mi się podoba Twój projekt, ale lakierowanie podłogi od spodu to już jest na prawdę chory pomysł. Ty będziesz tym jeździł w ogóle? Masz kanał z odpływem, albo podnośnik na dworze i karchera? Przecież raz się po deszczu przejedziesz i będziesz miał lakier tak upierniczony, że go nie będzie widać, a wystarczy, że przejedziesz po jednej załatanej dziurze i jak Ci sypnie tym groszkiem asfaltowym, to będziesz miał odpryski wielkości grochu i zaraz Ci zacznie zżerać podłogę.

Mam nadzieję, że chociażby lakier idzie na jakiegoś grubego baranka, albo nawet, że to tylko żart.
Pszczunto.
Nowicjusz
fuchs
Czytelnik
fuchs dodano: 11.04.2010 23:39 #33
Nie ma co się przejmować zabrudzonym podwoziem pewnie auto i tak skończy na lawecie.podoba mi się bardzo projekt ale nie rozumię po co robić takie autko żeby je wozić na lawecie albo jechać na kołach tylko na najbliższy zlot
Nowicjusz
Praetorian
Czytelnik
Praetorian dodano: 12.04.2010 00:07 #34
Dokładnie. Totalny bez sens. Wyciągnij silnik i wyjmij fotele. Będziesz miał miejsce na dodatkowe car audio, albo lakier

Auto mnie się oczywiście podoba i to bardzo. Kanarek 2 z resztą ma teraz mój kumpel, ale to auto jest stworzone do tego, żeby jeździć z takim B18C6 jak ma mój kumpel pod maską.
Pszczunto.
Nowicjusz
PinguXP
Czytelnik
PinguXP dodano: 12.04.2010 00:41 #35
Tez nie rozumiem robienia auta, zeby jezdzilo na lawecie, ale to nie nasza decyzja czekam na efekt koncowy.
Nowicjusz
HAWAJ
Czytelnik
HAWAJ dodano: 12.04.2010 07:04 #36
a kolega napisał ze bedzie jeżdziło na lawecie ?
bo co podłoga jest malowana ?
lubicie wyprzedzać fakty,siedzcie cicho i obserwujcie jak powstaje jeden z lepszych projektów w PL i bierzcie przykład
Nie mam już tego konta bo byłem jajkiem mądrzejszym od kury.
Nowicjusz
SiM
Czytelnik
SiM dodano: 12.04.2010 11:08 #37
Kanarek chyba już od jakiegoś czasu jeździ na lawecie...
ppm uszkodził kiedyś felgę wjeżdżając na lawetę...
Nowicjusz
Praetorian
Czytelnik
Praetorian dodano: 12.04.2010 11:12 #38

HAWAJ napisał:

a kolega napisał ze bedzie jeżdziło na lawecie ?
bo co podłoga jest malowana ?
lubicie wyprzedzać fakty,siedzcie cicho i obserwujcie jak powstaje jeden z lepszych projektów w PL i bierzcie przykład

Chodzi o to, że nie ma sensu, żeby to jeździło po drogach, bo z lakieru nic nie zostanie
Pszczunto.
Nowicjusz
Alex
Czytelnik
Alex dodano: 12.04.2010 11:50 #39
Dobra kurwa ! Skończcie już z tym gdybaniem. Zaloguje się autor tematu, wszystko wam wytłumaczy i rozwieje wasze wątpliwości.
Nowicjusz
StyleR
Czytelnik
StyleR dodano: 12.04.2010 11:50 #40
Słuchajcie, to już problem Piotra czy będzie czerpał fun z jazdy czy z patrzenia. My i tak tym autem nie będziemy jeździli, zostaje nam tylko podziwianie, a tą rolę spełnia idealnie
Lewy pas to nie kółko różańcowe!
Nowicjusz
ppm702
Czytelnik
ppm702 dodano: 12.04.2010 13:55 #41
Ale co mam wyjaśniać? W zimę auto nie jeździ, po normalnych (nienormalnych) polskich drogach też mało więc się nie uszkodzi.

Do ostrej jazdy mam drugie auto, a to jest realizacją dziecięcych marzeń.

Czy to ma sens? Hmmm, z założenia nie ma sensu pakowanie kasy w stare auto, kiedy za tę kasę mógłbym kupić nowego Accorda TypeS. Więc w zupełności się z Wami zgadzam. To auto jest bez sensu, ale mi i mojej rodzinie sprawia frajdę

Z kolei każdy sam może podjąć decyzję, czy swoje auto będzie katował, czy o nie dbał i chuchał Ja wybrałem tę drugą drogę mając możliwość poruszania się innymi autami na codzień.
Nowicjusz
Kuba_KrK
Czytelnik
Kuba_KrK dodano: 12.04.2010 13:58 #42
I wszystko w tym temacie Honda jak musi, to jezdzi i zamiata, a jak nie musi i ma możliwość bezpiecznego dojazdu na miejsce imprezy oddalonej nieraz o setki km, to w czym problem. Problemem są auta typu pomarańczowy Golf III Davida z Czech, który w ogole nie ma możliwości poruszenia się z miejsca. A raczej klopotem jest rywalizacja z nimi.
I need a haircut, plus a carwash. I get out the car and they take their bra's off.

Nowicjusz
rozny
Czytelnik
rozny dodano: 12.04.2010 14:02 #43
Nie rozumiem problemu. Każdy dłubie auto podług własnego uznania. Jeden lubi bling bling, inny woli performance. Tutaj tak na prawdę jest jest i jedno i drugie. A to, że kierownik nie upala auta na kreskach mimo, że mógł by to jego wybór i jego prawo. Auto ma robić szoł i wywiązuje się z tego zadania wzorowo

Jedna tylko mała uwaga - pryśnij obudowy siłowników maski na żółto, bo ten zielony tam nie pasi. I będzie komplet

Wielkie szacun za włożoną pracę, bo na prawdę jest na co popatrzeć i jest czym pozamiatać w razie potrzeby
Nowicjusz
ppm702
Czytelnik
ppm702 dodano: 12.04.2010 15:08 #44
obudowy siłowników od połowy ubiegłego sezonu są czarne

Tak na marginesie - dziś byłem oglądać skończoną podłogę i okazało się że:

1. Techniczne wykonanie najwyższej próby - nie ma do czego się przyczepić.

2. Niestety byłem za granicą i brokat jaki został dobrany nie spełnił moich oczekiwań. Miał w założeniu być srebrny, padło na złoty. Ale to połowa problemu. Na złoty machnąłem ręką, ale problem w tym, że jest złoty multikolorowy. Wobec tego zrobiła się trochę "wieś tańczy i śpiewa" (bez urazy dla mieszkańców).

Wobec czego niestety (z czego mój kolega lakiernik nie jest zachwycony) trzeba będzie podłogę matować po całości, lakierować na czarno i od nowa tym razem srebrny kupiony przeze mnie brokat.

Sebkowi robi się już powoli kolejka aut do lakierowania... Przez wpadkę z podłogą kolejny tydzień w plecy dla niego i dla mnie

Z jednej strony szkoda mi jego roboty, a z drugiej chcę, żeby raz zrobiona robota była na 100%, a nie niby pomalowane, a wstyd pokazać...

Chyba będziemy musieli po żałobie narodowej dojść do porozumienia i ugody przy %%%
Nowicjusz
Praetorian
Czytelnik
Praetorian dodano: 12.04.2010 19:11 #45
Pokaż jak to wygląda, bo jestem ciekaw efektu
Pszczunto.
1 2 3 4   ...   7

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.