Nowicjusz
Shymek
Czytelnik
Shymek dodano: 03.07.2010, 11:52 #1
Zabudowa Car Audio (bagażnika) -> Fiat Punto Cabrio

Jakiś czas temu trafi do mnie żółty Kropek kabrio ze zleceniem na zabudowę Car Audio.
Nieświadomy trudów podjąłem wyzwanie

Bagażnik (a raczej jego brak ) wyglądał tak:

Na pierwszy ogień poszedł demontaż plastikowych boczków (lewy był pęknięty więc go

pospawałem), odtłuszczanie i wygłuszanie tego matami:

pospawany pęknięty boczek:

Kolejnym krokiem było stworzenie "korytka" pod głośniki i wzmacniacz:

Kiedy "korytko" zostało zamocowane na miejscu i klej sobie sechł (miał 20 minut - w

praktyce wiżał przez 2 dni), elementy plastikowe boczne, tył i góra bagażnika zostały

pokryte "dywanikiem":

Po tym można było zabrać się do dalszych etapów. Teraz trzeba było uszczelnić korytko

klejem na gorąco, dociąć i wpasować górną część zabudowy - tam gdzie miały być osadzone

głośniki:

Kiedy ww elementy były gotowe przyszedł czas na ich skręcenie / sklejenie i również

uszczelnienie klejem na gorąco:

Oczywiście na koniec zostały pokryte "dywanikiem":

Finalnym etapem zabudowy było poskładanie tego w jedną całość (naturalnie łączenie klejem

i skręcane śrubami a na koniec od środka uszczelnione klejem na gorąco ), montaż

sprzętu i jego strojenie.
Zabudowa kompletna wygląda tak:

Tu jeszcze widok od wnetrza auta (jak kanapa tyna jest złożona):

No i kanapa od tyłu też pokryta częściowo "dywanikiem" by nie było brzydkiej gołej czarnej

blachy jak ktoś patrzy do bagażora

Na zestaw grający składa się: 2 x MTX Thunder 4500 zasilane wzmacniaczem MTX Thunder X504.

Wszyscy chętni na zabudowy Car Audio itp. zapraszam na PW lub tu: www.carextreme.pl
Nowicjusz
Shymek
Czytelnik
Shymek dodano: 04.07.2010 12:31 #2
I jeszcze taki krótki filmik jak to sobie "pracuje"

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.