1 2 3 4   ...   8
Nowicjusz
dareq_
Czytelnik
dareq_ dodano: 24.04.2011 08:14 #16
kkkacper troche prawdy na pewno jest w tym co mowisz.

Na fotach faktycznie mnie tez auto nie kladzie na kolana,.. jednak na zywo jestem z siebie zadowolony.. i z tego ze udalo mi sie jak to napisales kompleksowo od zera zbudowac takie auto..

jest kolo, jest jakas gleba, jest srodek, jest clean (nikt w Cento nie usunal tylu rzeczy z komory co w tym projekcie), jest audio, i jest ogolne body z dachem.. malo ?

nja tym projekcie skonczy sie moja przygoda z tuningiem i tego jest jestem pewny, wiec cieszy mnie kazdy smaczek i detal ktory wpada do auta.

CC Taquito robi szal.. zgadzam sie w pelni ale to nie moj pulap cenowy

co do szmaty sie nie zgodze.. bo mimo ze szycia deski nie sa idealne, ale to juz pretensje nie do mnie .. to wiekszosc projektow wogole ma srodki nieruszone, nawet te ktore przywolujesz, nie mowie ze taka surowosc we wnetrzu moze nie krecic, ale ja chcialem aby wnetrze stalo sie przyjemniejsze dla oka

pogadamy na WPP jak sie dostane

PEES

nigdy nie bylem zwolennikiem robienia czegos "bo kto inny tak ma", dlatego tez wszystko jest wg mojej mysli a nie bo tak trzeba, dlatego komora jest czarna a silnik w kolor auta, zeby bylo cos innego
Nowicjusz
guido
Czytelnik
guido dodano: 24.04.2011 10:10 #17
kkkacper wg mnie calkowicie rozne style i nie mozna tak wrzucac wszystkiego do 1 worka

fakt od taquita niesamowicie podoba mi sie CC (jego prostota)

ale u darka komora silnikowa miazdzy, sadze, ze ma wiecej wpakowane chromu niz wiekszosc osob na wpp (w wiekszosci na wpp wystarczy zabudowac silnik plastikiem i juz jest "łał"). ale ja sie tam nie znam, wiec to moje skromne zdanie
Nowicjusz
Kuba_KrK
Czytelnik
Kuba_KrK dodano: 24.04.2011 11:16 #18
Ja też już się dość rozpisywałem w starym temacie, wiec teraz tylko powtórze - jest prawie super . Komora świetna, nie ma co gadać, taki clean to wzór ( choć nie ukrywajmy, w CC jest go zrobić trochę łatwiej niż w Hondzie czy choćby starym Mercu ). Jako całokształt wszystko prezentuje się bardzo dobrze. Mi też jednak nie podoba się środek. Kolory kolorami, ale materiał użyty do wykończenia nigdy nie da się naciągnąć odpowiednio i równo. Znam z autopsji. Mi tam przedni bumper szczególnie nie przeszkadza, faltdach robi robotę, kolor jest przyjemny. Na łopaty mnie nie rozkłada, ale w szkolnej skali ocen ma u mnie mocne -5
I need a haircut, plus a carwash. I get out the car and they take their bra's off.

Nowicjusz
Mont1
Czytelnik
Mont1 dodano: 24.04.2011 12:16 #19
ja mysle ze komora robilaby o wiele lepsze wrazenie jakby tez byla bordo a nei w jakiejs smiesznej czerni polyskujacej na niebiesko
tak samo faltdach rowniez by sie lepiej prezentowal jakby dach byl normalnie polakierowany
kolorystyka wnetrze przyprawia mnie o mdlosci

ale napewno samochod zasluguje na uznanie ze wzgledu na czystosc wykonania
Nowicjusz
dareq_
Czytelnik
dareq_ dodano: 09.05.2011 09:49 #20
no i po Tuning Show Kraków .. komora chyba zrobila robote .. bo zainteresowanie widzow jak i kolegow wystawcow bylo dosc duze

jedynym minusem zlotu bylo to ze ludzie chcieli stratowac moje auto pedzac do Mercedesa Osy

WOJNAPP:
2 miejsce na najładniejsza komore
2 miejsce w Klasie Fiat

no i kilka fot.. w niedlugim czasie odwiedze kolegow na slasku celem odswiezenia lakieru.. dokoncze zabudowe i zobaczymy co bedzie dalej

Nowicjusz
DYDAK23
Czytelnik
DYDAK23 dodano: 09.05.2011 23:27 #21
czyli rozumiem KOCOSGARAGE odwiedzisz??
Nowicjusz
dareq_
Czytelnik
dareq_ dodano: 10.05.2011 10:05 #22

DYDAK23 napisał:

czyli rozumiem KOCOSGARAGE odwiedzisz??

jesli chlopaki znajda dla mnie troche czasu to tak
Nowicjusz
dareq_
Czytelnik
dareq_ dodano: 15.05.2011 22:20 #23
weekend pod znakiem 2 imprez, IV majówka z STK i Myszków .. szkoda wielka ze na tym drugim pogoda nie dopisala

na obydwu imprezach grono znajomych jednak dopisalo . co wiecej auto dostalo 2 x 1 miejsce na najladniejsza komore silnika

pare szotow :

Nowicjusz
dareq_
Czytelnik
dareq_ dodano: 18.05.2011 22:46 #24
hehe no to tak.. jest krotka wzmianka w Dzienniku Zachodnim po Zlocie w Myszkowie

artykul

sympatyczny koles z ktorym rozmawialem ale pomylil sie troche w wieku auta

Cytat:

ak to na tego typu zlotach bywa, nie zabrakło konkursów. Jeden z nich, na najlepszą komorę silnika wygrał Dariusz Kucharzyk, który całkowicie przerobił dziewięcioletniego fiata cinquecento, wstawiając m.in. silnik od fiata punto. - Auto ma elektrycznie otwierany dach, szerokie 13-calowe koła, polerowane felgi. Obniżone zostało zawieszenie i wzmocnione hamulce. Wszystko co było możliwe pod maską zostało pochromowane - wyjaśnia właściciel, który nie korzystał z usług specjalistycznej firmy. Bez robocizny, włożył w samochód ponad 20 tys zl

a tutaj .. mozna posluchac co wygadywalem na temat modow na zlocie w Krakowie - mozna sie smiac bo ja sam mam z tego polew

wrzuta material radia Krakow

generalnie wiecej do przemowien sie nie pcham
Nowicjusz
dareq_
Czytelnik
dareq_ dodano: 14.06.2011 14:15 #25
no to po raz kolejny sam sobie odpowiem

w miniony weekend auto zagoscilo na AMS w Sownowcu

3 dni na hali wspolnie z autem Kocosa i kosmetykami SmartWaxa

po roku zabralem sie w koncu za boczki zabudowy i wykonalem tez poleczke na puchary

odnosnie Sosnowca.. jako ze wlasciciel zcykal na mate War Games i na pozniejsza dogrywke z Indiim auto przyprowadzil Kocos.. mysle ze bylo to strzalem w dziesiatke bo zrobil niezle zamieszanie i naprawde mozna bylo sie posmiac

przy okazji auto zdobylo 2 miejsce w Klasie Fiat w Eliminacji WPP i dostalo przepustke na Final WarGames - dzieki Indii

ponizej pare fot - doskonale wiem ile rzeczy mam do poprawki, kwestia czy do nich dojdzie.. i strasznie mnie ciekawi co Alex chcial mi powiedziec po sedziowaniu

foty :

Nowicjusz
eclips666
Czytelnik
eclips666 dodano: 14.06.2011 15:04 #26
gratki
Komora rzeczywiscie wymiata
Nowicjusz
incognito89
Czytelnik
incognito89 dodano: 15.06.2011 07:26 #27
widziałem auto na macie! prezentuje się bdb, ale najbardziej utkwił mi tekst kocosia "kolektor owinięty jakimiś skarpetami"

trzyma poziom oby tak dalej
Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Nowicjusz
Indii
Czytelnik
Indii dodano: 15.06.2011 10:23 #28

dareq_ napisał:

na pozniejsza dogrywke z Indiim auto przyprowadzil Kocos.. mysle ze bylo to strzalem w dziesiatke bo zrobil niezle zamieszanie i naprawde mozna bylo sie posmiac

Nom dogrywka była mega śmieszna Tak jak powiedziałem na macie, auta są robione w odmiennym stylu i ciężko je porównywać, ale jakby nie patrzeć to masz więcej modów (szczególnie jeśli chodzi o komorę i zabudowę bagażnika) i osobiście uważam, że CC należała się wygrana w tym pojedynku.

dareq_ napisał:

przy okazji auto zdobylo 2 miejsce w Klasie Fiat w Eliminacji WPP i dostalo przepustke na Final WarGames - dzieki Indii
Gratki. Nie ma za co - ja już przepustkę z Wawy miałem to po co mi dwie
P.S. Flaszka się należy
Stage 1 -> 103,6 KM @ 6775 rpm / 118,1 Nm @ 5446 rpm

Stage 2 -> 113,1 KM @ 6691 rpm / 124,9 Nm @ 4422 rpm

Stage 3 -> 114 KM @ 6860 rpm / 126 Nm @ 5214 rpm

Stage 4 -> 119,7 KM @ 6573 rpm / 135,6 Nm @ 4321 rpm
Nowicjusz
DuroneK
Czytelnik
DuroneK dodano: 15.06.2011 16:28 #29
dobrze jest Darku

widziałem, macałem, jeździłem - jest grubo chociaż środek średnio mi się widzi
http://www.mtk-klub.pl - Małopolski Tuning Klub

http://www.dobrywarez.com - Dobry Warez!
Nowicjusz
dareq_
Czytelnik
dareq_ dodano: 21.06.2011 16:15 #30

Cytat:

widziałem, macałem, jeździłem - jest grubo chociaż środek średnio mi się widzi

jezdziles ? . czy ja o czyms nie wiem ? hehe joke

coz pomysl srodka zaczal sie juz 2 sezony temu i jesli juz zaczalem alcantara to konsekwetnie naloezalo tak srodek skonczyc

mimo ze niektorych mdli na widok srodka . ja jestem zadowolony z wiekszosc obitych, obszytych rzeczy (np podbitka dachu uszyta od nowa z alcantary, chyba nikt tego wczesniej nie robil )

Cytat:

Tak jak powiedziałem na macie, auta są robione w odmiennym stylu i ciężko je porównywać, ale jakby nie patrzeć to masz więcej modów (szczególnie jeśli chodzi o komorę i zabudowę bagażnika) i osobiście uważam, że CC należała się wygrana w tym pojedynku.

ciezko porownac auta faktycznie w 2 tak odmiennych stylach, w dogrywce chyba tez chodzilo o to zeby znalezc wiecej bledow u przeciwnika a Ty ich troche u mnie znalazles bo lakier jednak juz swoje lata ma, poza tym koza i mozna glowe miedzy kolo a nadkole wsadzic jak to powiedziales , poza tym Kocos nie umial sie bronic ;p

dobrze bylo

Cytat:

P.S. Flaszka się należy

kto wie .. moze kiedys
1 2 3 4   ...   8

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.