Nowicjusz
PinguXP
Czytelnik
PinguXP dodano: 11.08.2011, 03:00 #1
Witam,

Ostatnio troche pochodzilem po innych forach poniewaz nie znalazlem tutaj duzo informacji o pielegnacji oraz odswiezaniu auta, informacji o kosmetykach, jakis opinii itd. Rynek kosmetykow i sposobow pielegnacji ciagle sie zmienia, dlatego stare tematy nie sa juz aktualne. Proponuje zalozenie nowego subforum poswieconego wlasnie takiej tematyce o przykladowej nazwie Detailing.
Nowicjusz
Veber
Czytelnik
Veber dodano: 11.08.2011 08:43 #2
Ludwik i gąbka. Nie przyjmie się.
http://forum.kosmetykaaut.pl/
Nowicjusz
>Nowy<
Czytelnik
>Nowy< dodano: 11.08.2011 10:42 #3
Raczej. Będzie kolejnym martwym subforum jak np. gry.
www.sky-vision.pl fotografia i filmowanie z powietrza
Nowicjusz
Kuba_KrK
Czytelnik
Kuba_KrK dodano: 11.08.2011 13:10 #4
W gruncie rzeczy nie jest to taki zły pomysł, bo temat detailingu w końcu w polsce rusza. Ludzie pomału przekonują się, że markowy, ukierunkowany produkt jest lepszy niż plak z cepeenu. Tyle, że może się tutaj zrobić jarmark i kram, kiedy zaleją nas detailerzy związany z daną marką kosmetyków.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany tematem, to polecam : http://www.autoestetyka.pl/ . Ma się ten portal mocno rozwijać w najbliższym czasie.
I need a haircut, plus a carwash. I get out the car and they take their bra's off.

Nowicjusz
StyleR
Czytelnik
StyleR dodano: 12.08.2011 09:32 #5
Już lepiej kosmetyka i detailing niż gry, filmy, i RC, któe z tuningiem mają niewiele wspólnego, a leżą ugorem...
Lewy pas to nie kółko różańcowe!
Nowicjusz
Rpetryko
Czytelnik
Rpetryko dodano: 12.08.2011 11:32 #6
W sumie temat ciekawy. Można na prawdę pousuwać te sub fora gry, rc i widzę forum citroena tętni życiem od lutego Owszem są inne fora o tej tematyce, ale skoro już tu zarejestrowany jestem
Nowicjusz
Majkie
Czytelnik
Majkie dodano: 12.08.2011 12:33 #7
Mogę pomóc w temacie

Prosiłeś o bana i dostałeś.

Wombat

-------------------------

Nie prosiłem, ja ci kazałem.
Nowicjusz
Veber
Czytelnik
Veber dodano: 12.08.2011 13:07 #8
W 2002 roku nie było tryliona for tematycznych, dlatego tamte są martwe. To samo jest z driftem to samo bedzie z detailingiem.
Nowicjusz
PinguXP
Czytelnik
PinguXP dodano: 12.08.2011 16:22 #9
Mi bardziej chodzilo wlasnie o recenzje kosmetykow itd. Moze ktos jakies testy robil/zrobii, bardziej dla osob aktualnie na forum ktore chca odswiezyc swoje auto.
Nowicjusz
Clackier
Czytelnik
Clackier dodano: 12.08.2011 18:25 #10
Taki temat można podwiesić w Towarzyskim. Osobno pewnie będzie jak foto albo drift. Czyli post na miesiąc...
Swoją drogą nie rozumiem dlaczego istnieją jeszcze takie subfora jak rc czy te wszystkie markowe typu Fiat czy Citroen, a nawet gry... Żeby wyglądało, że jest więcej? Bo chyba tylko po to...
Nowicjusz
Veber
Czytelnik
Veber dodano: 12.08.2011 22:36 #11

Cytat:

Mi bardziej chodzilo wlasnie o recenzje kosmetykow itd.

To masz do tego odpowiednie forum. Link Ci już podałem.
Capo
Wombat
Czytelnik
Wombat dodano: 19.09.2011 16:16 #12

Cytat:

Żeby wyglądało, że jest więcej

i tak jest za duzo co mnie lekko wnerwia bo przy takim rozproszeniu część nie żyje lub zdycha bo nie zyje.

Detailing sie na tuningforum raczej nie przyjmie co wynika z "oszczędniej" natury statystycznego uzytkownika tuningforum.pl

bardzo prezne forum o detailingu było na forum H3M http://www.honda(...)8.0.html

ale tez raptem 96 postów. Ale naprawde jak na ten temat tetniło zyciem. Ale napędzał to Ciamach - bezposrednio zainteresowany tematem.
Wombat

www.wombat.prv.pl
Nowicjusz
Barton
Czytelnik
Barton dodano: 19.09.2011 17:08 #13
Wywalić subfora nieaktualizowane od dawna i dodać to jedno. Będzie mniej działów a detailing bardziej się nadaje niż tematy o graniu czy piciu, jak to jest w kilku tematach :/
Jak się nie przyjmie, to też wyleci
Co szkodzi spróbować
Nowicjusz
Majkie
Czytelnik
Majkie dodano: 19.09.2011 17:38 #14
Dokładnie.

Być może na początku opiszemy dokładnie czynności i zostanie to w postaci FAQ na forum, być może będzie zainteresowanie.

Bynajmniej warto spróbować.

Mam jakieś filmy instruktażowe dotyczące woskowania itp.

W razie wu, mogę pomóc

Prosiłeś o bana i dostałeś.

Wombat

-------------------------

Nie prosiłem, ja ci kazałem.
Nowicjusz
StyleR
Czytelnik
StyleR dodano: 21.09.2011 12:27 #15
Myślę że tematyka jest ciekawa, ale tak na prawdę nie będzie aż takiego ruchu żeby zakładać osobne podforum. Wydaje mi się, że wystarczy specjalny temat, tak jak jest koksownia, problemy z kompem czy nasze ryje. I podkleić go w styling bo do tego działu chyba najbliżej. AUTODETAILING - co i jak, środki, porady.
Lewy pas to nie kółko różańcowe!

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.