Forum - Fora główne - Nasze projekty - galeria najlepszych i najciekawszych - [03' Volkswagen Golf IV] Golfina by pietrucha DTM

1 2 3 4   ...   8
Nowicjusz
pietrucha
Czytelnik
pietrucha dodano: 04.03.2012 22:44 #31
Na felgach pojawiły się już opony, naciąg z przodu wygląda tak:

a z tyłu tak:

a że sezon już się zbliża to pora zacząć władać graty do samochodu, na pierwszy ogień wpadły taborety, które się udało kupić w tamtym tygodniu:

w planach jest obszycie ich kremową skórą, ale to dopiero w momencie jak uzbierają się fundusze

Nowicjusz
Robert1990
Czytelnik
Robert1990 dodano: 04.03.2012 22:54 #32
Jaka gumę naciągłeś na fele?Tak jak już Ci pisałem siedzenia do obszycia w dobrym kierunku to wszystko idzie .
Marrocars-Samochody to nasza pasja: Mechanika pojazdowa, Blacharstwo, Lakiernictwo , Tuning,Oferujemy części do większości samochodów, Regeneracja zacisków samochodowych.

Kontakt:marrocars@onet.pl,721-149-157.
Nowicjusz
PITER
Czytelnik
PITER dodano: 05.03.2012 19:29 #33
Cały czas na plus jeszcze skórka i będzie gitara
Nowicjusz
pietrucha
Czytelnik
pietrucha dodano: 05.03.2012 21:13 #34

Robert1990 napisał:

Jaka gumę naciągłeś na fele?

Nankang NS II Ultra Sport, przód 215/40, tył 225/40

Nowicjusz
Bloody
Czytelnik
Bloody dodano: 17.03.2012 00:58 #35
Czekamy na foty fel zamontowanych na aucie Bo same w sobie prezentują się zaacnie
Nowicjusz
pietrucha
Czytelnik
pietrucha dodano: 18.03.2012 14:47 #36
Przyszła wiosna i wolne popołudnie, więc i pora na szykowanie do sezonu. Wszystkie zmiany zazwyczaj zaczynają się od totalnego rozpiździaju więc i i u mnie było tak samo:

Później już było trochę lepiej:

a na koniec było całkiem przyjemnie

I jeszcze taki dodatek w postaci prowizorycznej gleby (2x koło zimowe, 1x koło letnie 18, 1x felga 19 i dwaj panowie o małej masie )

Póki co koła jeszcze tylko przymierzane, ale końcem miesiąca powinny już siedzieć na aucie na stałe, wraz z gwintem i złożonym przodem

Nowicjusz
Rpetryko
Czytelnik
Nowicjusz
..::KoNik::..
Czytelnik
..::KoNik::.. dodano: 18.03.2012 14:56 #38
Gdyby nie te lampy... tył był by idealny
Nowicjusz
Promil
Czytelnik
Promil dodano: 18.03.2012 15:58 #39

..::KoNik::.. napisał:

Gdyby nie te lampy... tył był by idealny

x2, zresztą już Ci to mówiłem wczoraj

Nowicjusz
Robert1990
Czytelnik
Robert1990 dodano: 18.03.2012 21:56 #40
Koła zacnie się prezentują a zamiast obecnych lamp widziałbym coś czerwono-czarnego.
Marrocars-Samochody to nasza pasja: Mechanika pojazdowa, Blacharstwo, Lakiernictwo , Tuning,Oferujemy części do większości samochodów, Regeneracja zacisków samochodowych.

Kontakt:marrocars@onet.pl,721-149-157.
Nowicjusz
pietrucha
Czytelnik
pietrucha dodano: 14.04.2012 00:08 #41

Robert1990 napisał:

zamiast obecnych lamp widziałbym coś czerwono-czarnego.

W planach na przyszłość są lampy z golfa USA takie same jak u Diagiego. Póki co są jakie są, może coś się z nimi pokombinuje.
Jako, że do sezonu coraz bliżej to graty zakupione zimą powoli wpadają do auta, i tak:
Przed świętami wpadły spryskiwacze przednich lamp i na stałe zagościł przedni zderzak z R32. Zaczęło się od demolki przodu,

Potem coś zaczęło pasować i było wkładanie (i myślenie jak coś dużego wsadzić w miejsce czegoś małego )

Ostatecznie zbiornik na płyn do spryskiwaczy znalazł swoje miejsce

Korek zbiornika będzie kremowy, ten jest przejściowy.
Spryski ostatecznie zagadały i działają ... e=youtu.be
Na ten sezon ze zderzaka przedniego zniknęła rejestracja ( tak bardziej mi się podoba), jak długo tak pojeżdżę zależy oczywiście od panów mundurowych

Dziś Golfisko wróciło od mechanika i na pokładzie zameldowały się:
Gwint MTS z przodu i z tyłu, nowe poduszki na amorach, poliuretany w wahaczach, rozpórka kielichów przednich, świeży olej w uszczelnionej misie (przepuszczał korek, oby teraz tylko nie przepuściła cała misa ), fotki wpadną jutro, mam nadzieję, że na fotkach będzie już przednie koło ( i potem tylko zamówić odpowiedni dystans). A z drobiazgów to wpadnie działający zamek tylnej klapy, czyli po prawie półtorej roku (czyli od kupna auta) zapali się "światło nadziei" w bagażniku, a na desce będzie sygnalizacja nie zamkniętej klapy

Nowicjusz
..::KoNik::..
Czytelnik
..::KoNik::.. dodano: 14.04.2012 20:15 #42

pietrucha napisał:

W planach na przyszłość są lampy z golfa USA takie same jak u Diagiego.

Lubie To !!
Nowicjusz
Docenty
Czytelnik
Docenty dodano: 15.04.2012 21:43 #43
Rline najlepsze co moze byc do mk4 :] jeszcze pokusilbys sie o kremowe wnetrze z eRRRki ;] lampy tył jak dla mnie porażka i wieje agro :] ale widze ze w planach cos lepszego to nie narzekam :]
Nowicjusz
pietrucha
Czytelnik
pietrucha dodano: 15.04.2012 22:02 #44

Docenty napisał:

jeszcze pokusilbys sie o kremowe wnetrze z eRRRki

Było w planach, ale cena mnie zabiła więc z ramach kompromisu jest Recaro

Nowicjusz
Promil
Czytelnik
Promil dodano: 22.04.2012 13:20 #45

pietrucha napisał:

Docenty napisał:

jeszcze pokusilbys sie o kremowe wnetrze z eRRRki

Było w planach, ale cena mnie zabiła więc z ramach kompromisu jest Recaro

Obszyj środki Recaro w krem i będzie git

1 2 3 4   ...   8

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.