1 2 3 4   ...   11
Nowicjusz
Kuba_KrK
Czytelnik
Kuba_KrK dodano: 05.04.2012 10:03 #16
Zejdźcie z gazu. Jak jest założony bez oszczędności na porządnych częściach i przez mądrego typa, to gdzie problem ? Aż tak ciężko pozwolić sobie na ulgę w portfelu, bo tankuje nam baba na stacji a nie my sami ? Skończmy z tą hipokryzją.
I need a haircut, plus a carwash. I get out the car and they take their bra's off.

Nowicjusz
Robert1990
Czytelnik
Robert1990 dodano: 05.04.2012 14:49 #17
Popraw to malowanie bo bardzo razi,co gazu się nie czepiam.Zobaczymy jak skręcisz gwinta i założysz felgi.
Marrocars-Samochody to nasza pasja: Mechanika pojazdowa, Blacharstwo, Lakiernictwo , Tuning,Oferujemy części do większości samochodów, Regeneracja zacisków samochodowych.

Kontakt:marrocars@onet.pl,721-149-157.
Nowicjusz
..::KoNik::..
Czytelnik
..::KoNik::.. dodano: 05.04.2012 16:37 #18

Kuba_KrK napisał:

Zejdźcie z gazu. Jak jest założony bez oszczędności na porządnych częściach i przez mądrego typa, to gdzie problem ? Aż tak ciężko pozwolić sobie na ulgę w portfelu, bo tankuje nam baba na stacji a nie my sami ? Skończmy z tą hipokryzją.

Zdecydowanie popieram...

Tym bardziej ze w tej audi jest to zronione super
Nowicjusz
Rpetryko
Czytelnik
Rpetryko dodano: 05.04.2012 18:02 #19
Może do tego trzeba dojrzeć, ale dla mnie lpg w codziennym wozidle ujdzie. Jednak jak widzę przejeżdżającą furę z wysokiej półki z wielkim piecem, albo prodżekt fajny i dopieszczony jak audi z tego tematu to chce poczuć zapach palonej benzyny, a nie jak babcia zupę gotuje

To tak jakby na ori pakietach body nie jeździć tylko na laminacie z allegro. Jak dobry laminat i mądry ludź co go ogarnie to też na aucie ładnie wygląda i się trzyma, ale to jednak nie to
Ale to tylko moje zdanie, może kiedyś zmienię

pisi jakie malunki pod machą będą ?
Nowicjusz
Pisi
Czytelnik
Pisi dodano: 05.04.2012 18:14 #20
Malunki żadne jakieś wymyślne, delikatne paseczki nie wiem jak to fachowo nazwac, plastiki poleca w kolor skóry w pełnym połysku i na to chce zapodać jakieś akcenty ale jak narazie z chłopem od aero nie mogę się dogadać bo zarobiony jak zawsze :/

Stołki zamontowane, setup wnętrza ogarnięty w 80% na gotowo będzie w przyszłym tygodniu bo brakło skóry, a i zagłówki trzeba jeszcze jakoś inaczej wymyślić bo ten co wyszedł to kupa straszna.

www.tatrytuning.pl - Tuning Klub Zakopane
Nowicjusz
rozny
Czytelnik
rozny dodano: 06.04.2012 01:05 #21

Rpetryko napisał:

Może do tego trzeba dojrzeć, ale dla mnie lpg w codziennym wozidle ujdzie. Jednak jak widzę przejeżdżającą furę z wysokiej półki z wielkim piecem, albo prodżekt fajny i dopieszczony jak audi z tego tematu to chce poczuć zapach palonej benzyny, a nie jak babcia zupę gotuje

Jak taki piękny, dopieszczony projekt jest Twoim daily carem, to gaz jest jak najbardziej usprawiedliwiony... Nie widzę nic złego w tym, żeby jeździć taniej. Zwłaszcza jak Ci auto pali średnio 20/100...

Dla mnie jest super. Z tym motórem można rzeźbić
Nowicjusz
FR33ST4YL0
Czytelnik
FR33ST4YL0 dodano: 06.04.2012 08:47 #22

Pisi napisał:

Malunki żadne jakieś wymyślne, delikatne paseczki nie wiem jak to fachowo nazwac, plastiki poleca w kolor skóry w pełnym połysku i na to chce zapodać jakieś akcenty ale jak narazie z chłopem od aero nie mogę się dogadać bo zarobiony jak zawsze :/

Masz na mysli pinstriping?
Nowicjusz
szalik2004
Czytelnik
szalik2004 dodano: 06.04.2012 10:54 #23
Pisi wnetrze wyszlo mega super , ocywiscie nie jestem jakims znawca czy tapicerem ale bardzo mi sie podoba, a zwlaszcza te przeszycia kraciaste.
Pisi mam jeszcze takie pytanie do Ciebie. jak zalozyles nowa skrzynie to jak zmieniales atf'a ? bo sa dwie metody statyczna i dynamiczna jedna pelna a druga powiedzmy polowiczna jesli cos pamietasz to daj znac

btw. ciekawe pw dostalem dzis od "fuchsa" chyba sie obrazil za to lpg..
"Szalik za bluźnierstwa pod moim adresem powinieneś dostać w pysk.
Co TY porównujesz mojego golfa z 89 roku benzynę do nowej Audi,to jest wstyd jeździć takim autem i niemieć kasy na zatankowanie.Jak byś tak nie wiedział to na co dzień jeżdżę touranem i nie leje opału."

touran zapewne 2.8vr6 na 98oktanowej benie nie?
wstyd jest być rozrzutnym. pisi sorry za OT.
Nowicjusz
Rpetryko
Czytelnik
Rpetryko dodano: 06.04.2012 11:13 #24
Dobra szalik, nie ciągnij sztucznie tematu. Wysłał ci na priv to po to pewnie żeby tu nie śmiecić, a ty to robisz.
Jednym nie widzi się lpg w limuzynach (czyt. mnie na przykład) innym nie widzi się diesel (czyt. hondziarze ), jeszcze inni nie mogą pojąć jak można na benzynie jeździć jak gaz po 3zł (czyt szalik). I tyle. W temacie wyrażamy swoje opinie, ja wyraziłem, że mi się auto podoba, ale gaz mi się nie widzi. Innemu się nie widzą felgi, to, sro, tamto. Nie chodzi o polemikę na temat plusów i minusów gazu, bo rolę jako paliwo alternatywne niewątpliwie spełnia.

A tankowania paliwa, do którego silnik był przeznaczony/projektowany/stworzony etc etc nie nazwałbym rozrzutnością, a już na pewno bym się za to nie wstydził

I już się na temat gazu zamykam
Nowicjusz
Pisi
Czytelnik
Pisi dodano: 06.04.2012 19:27 #25
FR33ST4YL0 być może
Nowicjusz
Pisi
Czytelnik
Pisi dodano: 16.04.2012 17:18 #26
Doszedł wkońcu gwint. Jak pogoda dopisze jutro już będzie gleba i koło

Nowicjusz
szalik2004
Czytelnik
szalik2004 dodano: 16.04.2012 20:38 #27
takie paczki milo odbierac auto wielgasne - zobaczymy jak siadzie
Nowicjusz
Pisi
Czytelnik
Pisi dodano: 18.04.2012 17:36 #28
Gwint założony.
Na przód pójdą jeszcze dystanse ok 15mm na stronę a z tyłu chyba 10mm. I tył zostanie troszkę podniesiony bo jest za nisko. Jutro jadę na zbierzność to będę dokładnie wiedział jakie te dystanse wyjdą.

Nowicjusz
crypto
Czytelnik
crypto dodano: 18.04.2012 18:42 #29
Pięknie się prezentuje
Nowicjusz
Clackier
Czytelnik
Clackier dodano: 18.04.2012 18:52 #30
Rozmiar ratuje to koło. Jest fajnie, ale odrobinę mniej i byłaby kupa.
1 2 3 4   ...   11

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.