Forum - Kluby - Departament Tuningu Małopolska - Dobry blacharz/lakiernik z okolic Skawiny

Nowicjusz
ahj
Czytelnik
ahj dodano: 25.11.2013, 20:49 #1
Witam.
Panowie potrzebuję się dowiedzieć gdzie w okolicach Skawiny, ewentualnie trochę stronę Krakowa można znaleźć blacharza/lakiernika magika ? Chodzi mi o to by zrobić raz a dobrze, i dobrze dobrać lakier.
Potrzebuję pomalować cały przedni zderzak, oraz poprawić spasowanie lewego błotnika i maski.
Proszę o porady bo nie chcę tego robić 2 razy tak jak miałem z pierwszym mechanikiem na którym się ostro przejechałem.

Pozdrawiam
Nowicjusz
Robert1990
Czytelnik
Robert1990 dodano: 26.11.2013 08:41 #2
Może nie jesteśmy z Krk i okolic ale zapraszam,no a w tamtych okolicach masz klema garage.
Marrocars-Samochody to nasza pasja: Mechanika pojazdowa, Blacharstwo, Lakiernictwo , Tuning,Oferujemy części do większości samochodów, Regeneracja zacisków samochodowych.

Kontakt:marrocars@onet.pl,721-149-157.
Nowicjusz
ahj
Czytelnik
ahj dodano: 26.11.2013 16:19 #3
Widzę że jesteś z Katowic.
Skontaktuje się z tym warsztatem który podałeś, jakby coś nie grało to napisze do cb i się umówimy.

Jeśli ktoś ma jeszcze dobry warsztat to bardzo proszę o napisanie.
Nowicjusz
..::KoNik::..
Czytelnik
..::KoNik::.. dodano: 26.11.2013 19:02 #4
Wiesz my to bardziej z okolic Krzeszowice-Chrzanów... więc do skawiny troche mamy
Nowicjusz
ahj
Czytelnik
ahj dodano: 26.11.2013 21:04 #5
Szkoda, w piątek jadę do Skawiny do przychodzi, to przy okazji rozejrzę się za jakimś blacharzem ogarniętym.
Nie chce powtórki z mechanikiem, gdzie po wymianie uszczelki pod głowicą musiałem dołożyć do silnika 5tys. Jedyne co dobrze zrobił to dokręcił głowicę. Reszta była poprawiana już u faceta co zajmuje się alfami i fiatami na co dzień.

Nawet zastanawiam się czy nie kupić zderzaka pod kolor, a oddać tylko na poprawienie tego spasowania.

Będę patrzył po Skawinie, mam już 2 upatrzone zakłady jak narazie.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.