Gość
fiuk dodano: 17.12.2014, 02:26 #1
Witam serdecznie.
Zwracam się z zapytaniem na czym polega rekrutacja użytkowników na to forum?
Pytam, ponieważ spotkałem się z zaskakującą sytuacją, będąc jako nowy użytkownik forum, zostałem usunięty, jak myślże ze względu na dwa napisane posty tj; przywitanie się, oraz pochlebna opinia na temat Daewoo Espero.
Chciałbym się dowiedzieć jakie są kryteria by być wśród grona użytkowników tuningofrum.pl, jakie warunki muszę spełniać oraz jak mają wyglądać moje posty by nie zostać usuniętym.
Rejestrując się, myślałem, że to ogólnopolskie forum na temat motoryzacji i tuningu, tymczasem okazuje się, że to jest jedynie grono stałych użytkowników reprezentujących podobne poczucie humoru, piszących posty na tym samym poziomie i wyznających te same opinie i poglądy bez tolerancji na inne zdanie oraz charakter postów.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź, licząc że ten post nie zostanie zaraz usunięty.
Capo
Wombat
Czytelnik
Wombat dodano: 17.12.2014 18:41 #2
może nie pasujesz tutaj?
Wombat

www.wombat.prv.pl

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.