Forum - Gry samochodowe - rFactor2 - Wyścigi Online Formuły 1

Darkus Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 25.01.2016, 17:58 #1 + 0 -
Pragnę wam przedstawić w świecie simracingu jeden z bardziej cenionych symulatorów wyścigowych rFactor2. Nie jest to arcard gdzie można być najlepszym na klawiaturze do bycia najlepszym taka gra wymaga kierownicy i poświecenia czasu by przygotować się do Wyścigu.

Chciałbym też jednocześnie zaprosić was do gry Online za pomocą tego symulatora, jest to gra do nabycia drogą kupna jednak są też sposoby na ominięcie tego.
Gra Online do której was zapraszam za pomocą tego symulatora polega na co tygodniowych Wyścigach pojazdów jednomiejscowych ( Formuła 1 ) sama gra nie zawiera takiej modyfikacji jednak jest ona ściągania przy łączeniu się z serwerem na którym odbywają się zawody.

Internetowa liga ma na celu spotkanie się w większym gronie z prawdziwymi przeciwnikami rywalizacje oraz wymianę doświadczenia ponieważ gra z komputerem na takim symulatorze potrafi być nudząca.
Zasada Ligowa jest bardzo prosta, w grze jest 20 pojazdów tak jak w prawdziwej Formule 1 każdy gracz wybiera sobie pojazd o ile nie jest on już zajęty przez innego zawodnika i jeździ nim w Wyścigach zasady oraz system rozgrywek takie jak w Formule 1 kierowcy jeżdżą w Wyścigach rywalizują między sobą ,a za każdy Wyścig zdobywają punkty do klasyfikacji z tą różnicą ,że wszystko odbywa się wirtualnie.

Przykłady takiej rywalizacji podczas zwykłej wolnej jazdy gdzie spotyka się trzech kierowców.

Jeżeli chciałby ktoś pojeździć i wcielić się chociaż częsciowo w kierowce Formuły 1 zapraszam.
http://liga.onlyf1.pl/news.php

Przykład rywalizacji jeszcze na starej wersji gry rFactor1.
do góry
Wombat Capo
Czytelnik OFFLINE
dodano: 25.01.2016 20:55 #2 + 0 -
super. ale jest już wątek o rFactor
Wombat

www.wombat.prv.pl
do góry
Tekramag Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 26.01.2017 15:54 #3 + 0 -
Symulatory wyścigów są emocjonujące, ale bez kierownicy nie oddają efektu. Widziałem kiedyś chłopaka który, grał w euro truck sym. na jakimś thrustmasterze, któryś z tych: http://gamer(...)rownice/ . No powiem, że aż mnie naszło, aby zagrać w taki sposób, choć, grywałem w nią wcześniej, lecz bez kierownicy i bardzo mnie nudziła.
do góry
Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

Gorące newsy

• Brak aktualności

Najczęściej komentowane

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.