Forum - Fora główne - Car-Audio - Zamiana Radia

Nowicjusz
leonowiec
Czytelnik
leonowiec dodano: 11.02.2016, 14:46 #1
Witam posiadam w swoim seacie leonie radio pioneer mvh-170ub do tego glosniki seryjne i skrzynie w bagazniku esx1240 pod wzmacniaczem magnat hot rod 2500 jednak radio mi nie odpowiada i zastanawiam sie czy by moze nie kupic nowego Alpine CDE-183Bt lub poszukac w uzywanych.
Znalazlem na olx w mojej okolicy:
-Kenwood KDC-4754SD za 350zl
-Clarion DXZ778RUSB za 450zl
-JVC KD-R921Bt za 450zl tylko mam troche dalej niz po wyzej wymienione
-Kenwood KDC-BT51U za 290zl
-SONY MEX-BT5100 za 300zl
Ktory wybor bedzie najrozsadniejszy ?
Nowicjusz
MartaGora
Czytelnik
MartaGora dodano: 03.03.2016 18:10 #2
Moim zdaniem kenwood
IT Director
deraph
Administrator
deraph dodano: 05.03.2018 17:43 #3

leonowiec napisał:

Witam posiadam w swoim seacie leonie radio pioneer mvh-170ub do tego glosniki seryjne i skrzynie w bagazniku esx1240 pod wzmacniaczem magnat hot rod 2500 jednak radio mi nie odpowiada i zastanawiam sie czy by moze nie kupic nowego Alpine CDE-183Bt lub poszukac w uzywanych.
Znalazlem na olx w mojej okolicy:
-Kenwood KDC-4754SD za 350zl
-Clarion DXZ778RUSB za 450zl
-JVC KD-R921Bt za 450zl tylko mam troche dalej niz po wyzej wymienione
-Kenwood KDC-BT51U za 290zl
-SONY MEX-BT5100 za 300zl
Ktory wybor bedzie najrozsadniejszy ?

Tak jest, kenwood
Capo
Wombat
Czytelnik
Wombat dodano: 08.03.2018 15:06 #4
A może Amica? czemu nie?

przepraszam że zabiorę głos ale odpaliłem strone zeby zobaczyć te znaczące postępy (co kilka tygodni to robie z sentymentu i ciekawości)i to co zobaczyłem mnie zaorało mentalnie. Aż się zalogowałem i stwierdziłem że musze to Wam napisać. Przecież to kabaret.
Co widzę?
Dołączył się dziś jakiś nowy admin nieogar (z bardzo ważną funkcją "IT Director") i pierwsze co odpierdolił to odpowiedział na posta sprzed 2 lat tylko dlatego że go inny reklamiarz wykopał.
I jedno i drugie napisało "kenłut" i jest kurwa zajebiście. Doradzili. Od razu widać że chopaki (i dziewczyna) w temacie. W sumie po co popiereć swoją wypowiedź jakimś argumentem skoro ma się i Admin i IT DIrector pod avatarem. Od razu wiadomo że to synteza wiedzy...

Wy naprawde poważnie myślicie o jakimś rozruszaniu tej strony? No to szacun. Ale w dupie jesteście z wiedzą, podejściem i własnymi kompetencjami.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 08.03.2018 o godz. 15:11

Wombat

www.wombat.prv.pl
Administrator
Majek
Administrator
Majek dodano: 09.03.2018 23:53 #5
Kolega "IT Director" robił test nowego forum... ^^ Sprawdzał, czy dodawanie postów, edycja itp. działa... to tak tylko celem wyjaśnienia.

Tak czy inaczej, nowe forum WRESZCIE jest włączone. Krok 1 za nami, jeszcze tylko 546841.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.