Forum - Towarzyskie - Gry i zabawy dla dzieci / szkół

waldempolis Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 04.10.2016, 18:50 #1 + 0 -
Witam,
To będzie małe ogłoszenie o charakterze niedochodowym. Wierzę, że nikt się nie obrazi – choć to może temat nieco odbiegający od zagadnień forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w której pracuję udostępniła dla rodziców, nauczycieli i wychowawców bezpłatną edukacyjną grę biznesowo – strategiczną, którą każdy może pobrać z tej strony: http://www.szkol(...)nionerzy - gra fajnie uatrakcyjna lekcje przedsiębiorczości, ale można też zorganizować rodzinne mistrzostwa.
Pozdrawiam serdecznie,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako spamu – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.
do góry
obityno Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 10.11.2016 12:47 #2 + 0 -
Bardzo ciekawa propozycja! Dzięki :)
do góry
waldempolis Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 15.11.2016 16:52 #3 + 0 -
Witam,
To jest aktualne zaproszenie o charakterze non profit. Zakładam, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat trochę na marginesie problematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą współpracuję zaprasza wszystkich do kolejnej rundy akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy. Wszystkie szkolenia w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj dane o programie i rekrutacji : http://www.szkol(...)dzieciom
W zeszłym roku warsztaty dostały od nas m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Miłe było to, że przesyłano niesamowicie różnorodne akcje dla domów dziecka: od napraw placów zabaw przez wymianę międzynarodową po programy artystyczne i kulturowe. Nie tylko wsparcie finansowe.
Jeśli zainteresowany kandydat nie zdąży brać udział w konkursie w tegorocznej edycji programu, zapraszamy na kolejne. Rekrutacja odbywa się każdej jesieni.
Serdecznie zapraszamy,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako nachalnej reklamy – chodzi o akcję charytatywną dla wolontariuszy i działaczy społecznych.
do góry
obityno Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 18.11.2016 11:05 #4 + 0 -
Mi też propozycja bardzo się podoba!
do góry
darekk556 Nowicjusz
Czytelnik OFFLINE
dodano: 27.11.2017 17:33 #5 + 0 -
mój dzieciak gra jako bramkarz. Jestem z niego bardzo dumny ponieważ świetnie mu idzie. W nagrodę ostatnio zamówiłem mu strój www.sk-sport.pl/pol_m_SPORTY_Sporty-druzynowe_Pilka-nozna-_Stroje-bramkarskie-1278.html jest bardzo szczęśliwy że gra teraz jako profesjonalista.
do góry
Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

Gorące newsy

• Brak aktualności

Najczęściej komentowane

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.