Forum - Fora główne - Nasze projekty - amatorzy - [92,skoda favorit 135l], pomysł na dwubarwne malowanie

Nowicjusz
globus50
Czytelnik
globus50 dodano: 05.10.2016, 23:32 #1
Witam, wszystkich forumowiczów, tak jak w temacie. Auto to poczciwa favoritka, całkowita seria, kolor typowy niebiesko-szaro- grafitowy. Auto zostało obniżone o 40mm, czyli stoi tak jak według mnie powinna wyjść z fabryki. Skoda ma pozostać całkowicie oryginalna, żadnych plastików, wlotów, spojlerów, czy innej tandety. Wnętrze tak samo, archaiczna kremowo- kawowa tapicerka, w planach obszycie oryginalnych foteli kremową skórą. Dlaczego o tym wspominam, bo wszystkie te czynniki mają wpływ na to jakie kolory dobrać na karoserii. Podoba mi się takie malowanie jak w tym wątku http://www.capri(...)g=large. Czy jeśli zastosować taki podział kolorów, z tym że w dolnej części kolor ma być taki jak obecnie , a od dachu po przetłoczenie nad oknami, w czarnym macie, to czy będzie to wyglądało estetycznie. Dodam, że zderzaki pozostają czarne, a fabryczne stalówki, pomalowane są na czarny mat ze srebrnym rantem. Myślicie że ten zabieg, optycznie wydłużył by i wysmuklił linię nadwozia? Zwracam się do Was jako fachowców od tego tematu, czekam na Wasze opinie. Jeśli wybrałem zły dział, to z góry przepraszam.

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 05.10.2016, 23:37

Kierowca
Jarek104
Czytelnik
Jarek104 dodano: 06.10.2016 06:36 #2
myślę, że to beznadziejny pomysł. Jakiegokolwiek koloru byś nie wybrał jako tego drugiego

Odśwież obecny lakier, zachowaj ją w oryginale, niech wyglda jakby dopiero wyjechała z fabryki. Zrobi zdecydoanie wieksze WOW
Nowicjusz
globus50
Czytelnik
globus50 dodano: 06.10.2016 17:39 #3
A co sądzicie o takim połączeniu, według mnie fajnie to wygląda. http://skoda(...)-ndit2/.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.