Forum - Fora główne - Główne - Wideorejestrator

Świeżak
paweł89
Czytelnik
paweł89 dodano: 18.04.2017, 18:01 #1
Czy Waszym zdaniem Warto inwestować kasę w zakup kamerki do samochodu??
Znajomy sobie sprawił naviigps z xblitza i jest zadowolony. Osobiście nie testowałem to nie mogę potwierdzić jego opinii.
Nowicjusz
Bogini89
Czytelnik
Bogini89 dodano: 21.04.2017 08:42 #2
No jak na moje takie coś to bardzo przydatny sprzęt, bo teraz jest masa wariatów na drogach.
Administrator
Majek
Administrator
Majek dodano: 24.04.2017 20:54 #3
Zależy jaki masz budżet, ale jeśli niewielki to ja bym szukał używanych GoPro. Nie zaszkodzi mieć ze sobą, w razie wypadku łatwiej załatwić wszystko w ubezpieczalni.
Świeżak
paweł89
Czytelnik
paweł89 dodano: 13.05.2017 12:32 #4
no właśnie coraz więcej kierowców na drogach to o wypadek nie trudno. Chyba sobie sprawię tego Xblitza naviigps co ma znajomy. Jak to mówią przezorny ubezpieczony. Dzięki za odpowiedzi.
Nowicjusz
Vicki210
Czytelnik
Vicki210 dodano: 25.11.2017 19:09 #5
Moim zdaniem Mio robi najlepsze rejestratory. Testowałem wiele firm ale tu te parametry są prawdziwe. Mi zakup rejestratora zwrócił się jak panowie kosili trawe i wybili mi szybę, wszystko się nagrało dzięki temu odzyskałem kasę
Świeżak
paweł89
Czytelnik
paweł89 dodano: 13.03.2018 23:33 #6

Vicki210 napisał:

Moim zdaniem Mio robi najlepsze rejestratory. Testowałem wiele firm ale tu te parametry są prawdziwe. Mi zakup rejestratora zwrócił się jak panowie kosili trawe i wybili mi szybę, wszystko się nagrało dzięki temu odzyskałem kasę

Testowałeś wiele a testowałeś może urządzenia Mikavi PQ3?? Szef zastanawia się właśnie nad zakupem takiej kamerki bo gdzieś o niej czytał pozytywne opinie.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.