Świeżak
paweł89
Czytelnik
paweł89 dodano: 24.04.2017, 16:14 #1
Czy ktoś z Was posiada alkomat w domu?? Ostatnio widziałem testy alkomatów z alkohita i zastanawiam się czy to dobre urządzenia i czy warto zainwestować w nie pieniądze. Albo lepiej wybrać coś innego.

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 24.04.2017, 16:16

Administrator
Majek
Administrator
Majek dodano: 24.04.2017 20:53 #2
Było kilka takich porównań m.in. na TVN Turbo czy na BBC. W jednych testach wygrywały droższe egzemplarze, w innych te ze średniej półki cenowej. Jeśli kupisz to nigdy 100% pewności miał nie będziesz.

Ja tam po ostrym piciu idę na najbliższy posterunek i tam dmucham. ;)
Świeżak
paweł89
Czytelnik
paweł89 dodano: 13.05.2017 11:54 #3
też tak chciałem robić jak ty i iść na komendę. Byłem dwa razy i za każdym razem dostałem info że alkomat jest w terenie a na komendzie nie mają. :/ więc wolę sobie kupić swój i nie musieć chodzić na komendę. znalazłem ostatnio test z gazety MOTOR tam dobrze wypadły Alkohity w porównaniu z policyjnym alkomatem.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 13.05.2017 o godz. 11:56

Administrator
Majek
Administrator
Majek dodano: 14.05.2017 16:07 #4
Osobiście wolę nie ryzykować. Jak Cię złapią na dmuchaniu i na ich alkomacie coś wyjdzie, to nie będziesz miał żadnych argumentów żeby się z nimi kłócić, bo "inne alkomaty mogą działać wadliwie".

Choć miałem kiedyś taką sytuację, że podbiłem do patrolu, Ci trochę zmieszani, że sam się na dmuchanie zgłaszam znaleźli jakiegoś grata z lat 90' w bagażniku. Po 5min cudem go odpalili i po badaniu stwierdzili "no niby zielone... ale gwarancji nie dajemy". :)
Nowicjusz
obityno
Czytelnik
obityno dodano: 27.08.2017 23:39 #5
Miałem alkomat, ale zapodział nam się podczas podróży do czech. Teraz szukam czegoś nowego. Moglibyście polecić?
Administrator
Majek
Administrator
Majek dodano: 28.08.2017 17:39 #6
Ja tam już się na temat alkomatów wypowiedziałem, ale ostatnio ze znajomym na ich temat rozmawialiśmy i on używa AlcoFind AF-35. Ponoć 'robi robotę'. ;)
Nowicjusz
Vicki210
Czytelnik
Vicki210 dodano: 25.11.2017 19:07 #7
Ja mam Alcoscan al700 już kilka lat i bez kłopotu działa, fajnie bo nie trzeba go kalibrować wysyłkowo tylko dokupuje sensory raz w roku
Nowicjusz
Majkie
Czytelnik
Majkie dodano: 27.11.2017 14:05 #8
Zdecydowanie z dostepnych na rynku polecam alkohity.

Ja brałem ten https://alcat(...)x3-p2809

Do samodzielnego użytku wystarczy aż nadto. przed upływem 12 miesięcy odesłałem na darmową kalibrację i jego parametry nie odstępowały od pierwotnych. Bardzo dobry produkt

Prosiłeś o bana i dostałeś.

Wombat

-------------------------

Nie prosiłem, ja ci kazałem.
Świeżak
paweł89
Czytelnik
paweł89 dodano: 13.03.2018 23:30 #9

Majkie napisał:

Zdecydowanie z dostepnych na rynku polecam alkohity.

Ja brałem ten https://alcat(...)x3-p2809

Do samodzielnego użytku wystarczy aż nadto. przed upływem 12 miesięcy odesłałem na darmową kalibrację i jego parametry nie odstępowały od pierwotnych. Bardzo dobry produkt

Fajna jest to opcja z kalibracją. Można tylko raz odesłać Alkohita??

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

0 aktywnych w tym 0 zarejestrowanych, 0 gości, 0 ukrytych

X

Informujemy, że strona www.tuningforum.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.